Ebru Gadiş, PMI TR’de Mentor ve Menti Olmak – 30 Nisan 2019

Webinar Konusu: PMI TR’de Mentor ve Menti Olmak

Webinar Giris Linki:

https://pmimeetings.webex.com/pmimeetings/onstage/g.php?MTID=ead0b20d47da2eafd6230c5eead9f7a8c

Webinar Tarihi: 30 Nisan Salı 20:30

Önemli Not: Etkinliğe katilim 1 PDU kazandırmaktadır. PDU kazanımı için lütfen Webinara giriş yaparken isminizi girdiğiniz kısma PMI ID`nizi ekleyip ” Isim _PMI ID” seklinde yazmanızı rica ederiz.

Sunucu: Ebru Gadiş, PMP, ITIL

PMI TR Mentorluk Programı Program Yöneticisi

Sunucu Biyografisi:

20 yıldan fazladır çok uluslu şirketlerde verimlilik ve sürdürülebilir başarı odaklı çalışmalarının ardından, bu birikimini ve etkin yaklaşımlarını kurmuş olduğu firmada diğer organizasyonlarla paylaşmaya başladı.

Akademisyenlik, gerçek zamanlı programlama, otomasyon projeleri, proje yönetimi, BT yönetimi, kurumsal çözümler, servis yönetimi dahil teknolojinin tüm alanlarından şirket evlilikleri dahil stratejik yönetime birçok alanda yönetici olarak görev yapmıştır. Küresel standartları ve yöntemleri (PMBOK, BABOK, ITIL vb.) kurumlara uyarlayarak, yönettiği projelere hız ve değer katmıştır. İlerlemenin ancak doğru yönetilirse gerçekleştiğine, bunun için de proje yönetiminin en önemli parametrelerden biri olduğuna inanır.

2011 yılında PMP sertifikasyonu sırasında PMI Türkiye ile tanıştı.  2013’te mentorluk ile PMI gönüllülüğü başladı. Gönüllü çalışmaları İTÜ Mezunlar Derneği’nde ve PMI Türkiye’de devam etmektedir.

www.linkedin.com/in/ebru-gadis