Gamze Nurluoğlu, Personal Branding – 17 Eylül 2020

ETKİNLİK PROGRAMI:

20:00 – 20:05 PMI TR’den Haberler

20:05 – 21:00 Gamze Nurluoğlu – Digital Brand Director/Linkedin Keynote Speaker

KONUŞMACI:

Gamze Nurluoğlu, Digital Brand Director/Linkedin Keynote Speaker

Çalıştığı kurumlar ile dijital iletişim alanında global ve yerel birçok markaya hizmet veren Gamze Nurluoğlu; sağlık, gıda, teknoloji, hizmet ve turizm olmak üzere birçok sektör için çalışmalar gerçekleştirdi.

Dijital Sağlık İletişimi alanında dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen ilaç firmaları ve sağlık kuruluşları ile çalışıp ve dijital dünyadaki projelerini yönetti. Sosyal iş platformu Linkedin ile ilgili algoritma bazlı araştırmalar yaptı; hem kişiler hem de kurumlar için etkili kullanım ve kişisel konumlandırmanın doğru yapılabilmesi için çalışmalar gerçekleştirdi.

Sadece markalarla değil; kişilerle çalıştı ve Kişisel Markalama üzerine hizmet verdi. Kendi işini yapıp sektörlere hizmet vermenin yeterli olmadığını gördüğünde ise daha çok fayda üretmek adına hem kişiler hem de kurumlar için eğitimler vermeye başladı.

Konuşmacımızın Linkedin profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.linkedin.com/in/gamzenurluoglu/

ETKİNLİK İÇERİĞİ:

Kişisel Markalama

Günümüzde her kişi bir markadır.

Kişilerin dijital dünyada ve özellikle sosyal medyadaki varlıkları hem bugünlerine hem de geleceklerine etki etmektedir. Bu nedenle marka algıları oluşturulmalı ve kendi iş, kariyer kollarında ilerlemeleri sağlanmalıdır.

Bu webinar, kişilerin kendi marka algılarını oluşturarak işlerinde/şirketlerinde daha başarılı olup yeni kariyer fırsatları yaratmalarına giden yol hakkında ışık tutacaktır.

KATEGORİ BİLGİSİ:

Liderlik (Leadership)

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücretsizdir.

Katılım kontenjanlarla sınırlıdır.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 1 PDU değerindedir.

Kayıt esnasında “PMI ID” bilginizi giriş yapmayı unutmayınız.

LOKASYON BİLGİSİ:

Online Etkinlik

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER:

1. Bu kayıt formu ile toplanan bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. PMI TR ekibi tarafından etkinlik özelinde ve anonim istatistiki çalışmalarda kullanılmaktadır. Etkinliğimize kayıt olarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

2. Etkinliklerimizde fotoğraf, video ve ses kayıtları yapılıp, bu kayıtlar PMI TR’nin sosyal medya hesaplarında ve diğer basılı ortamlarında yayımlanmaktadır. Etkinliğimize katılarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

3. Webinar Giriş Linki: Kayıt yaptıran katılımcılarımız ile bu ilan üzerinden ve etkinlik öncesinde e-posta yoluyla paylaşılacaktır.

İLETİŞİM:

Banu Yatağan

banu.yatagan@pmi.org.tr

Gülşah Gürük

gulsah.guruk@pmi.org.tr