Işıl Taysever, Kurumsal Networking – 29 Nisan 2021

ETKİNLİK PROGRAMI:

21:00 – 21:05 Açılış

21:05 – 22:00 “Kurumsal Networking” – Işıl Taysever

KONUŞMACI:

Işıl TAYSEVER

I-Taysever Training Company, Kurumsal Eğitmen

Işıl Taysever kendi ismiyle faaliyette olan şirketi ile “Network Dünyasında Sosyal Akıl” konusunda eğitim ve seminerler vermektedir. Liderlere, çalışanlara, girişimcilere, gençlere Networking, Sosyal Zeka, Kolektif Akıl, Sosyal Sermaye, Kolaboratif Kültür kavramlarının unsurlarını, fikir, iş, takım ve insanların birbirine bağlamanın yeni sosyal becerileri ve sosyal kurallarını tanıtarak hem kurumsal hem de özel yaşamlardaki sonuçlarını artırmalarına yardımcı olmaktadır. 25 yıldır iş yaşamında olan Taysever, bu sürenin ilk 10 yılında Bankacılık sektöründe çeşitli pozisyon ve görevlerde yer almıştır. 15 yıldan bu yana ise kurumsal eğitimler tasarlayıp, sunmaktadır. O.D.T.Ü. İşletme bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Kariyer değişikliği esnasında İst.Tic.Ünv.’de Psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır. Fransızca ve İngilizce bilen Taysever, bir kız çocuğu annesidir.

Yayınları: “Torpil Değil Networking”, 2019 – Elma Yayınevi

KATEGORİ BİLGİSİ:

Stratejik

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücretsizdir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 1 PDU değerindedir. Kayıt esnasında “PMI ID” bilginizi giriş yapmayı unutmayınız.

LOKASYON BİLGİSİ

(Online Etkinlik)

Webinar Linki

https://zoom.us/j/99972022127?pwd=a09zWXFBcURkWkNKanpIRnd4MWlJdz09

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER:

1. Bu kayıt formu ile toplanan bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. PMI TR ekibi tarafından etkinlik özelinde ve anonim istatistiki çalışmalarda kullanılmaktadır. Etkinliğimize kayıt olarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

2. Etkinliklerimizde fotoğraf, video ve ses kayıtları yapılıp, bu kayıtlar PMI TR’nin sosyal medya hesaplarında ve diğer basılı ortamlarında yayımlanmaktadır. Etkinliğimize katılarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

3. Etkinlik kaydı 29.04.2021 tarihinde 22:00’da (etkinlik bitiş saatinde) sonlandırılacaktır.

İLETİŞİM:

Koray Tokol

koray.tokol@pmi.org.tr

Buket Doğan

buket.dogan@pmi.org.tr