Kevser Aydın, Proje Ekiplerinde Bilgelik ve Potansiyeli Ortaya Çıkarma – 17 Haziran 2021

ETKİNLİK PROGRAMI:

!!!Etkinliğimiz Üyelerimize Özeldir !!!

21:00 – 21:05 Açılış

21:05 – 22:00 “Proje Ekiplerinde Bilgelik ve Potansiyeli Ortaya Çıkarma” – Kevser Aydın

KONUŞMACI:

Kevser AYDIN

1995 yılında Ankara Fen Lisesi’nden, 2000 yılında da İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Henüz üniversite 1.sınıfta iken bilgi işlem sektöründe kariyerine başladı.2005’te Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi bölümünde yüksek lisansını tamamladı.

Bilgi işlem sektöründe bulunduğu yaklaşık 20 yıl boyunca T-Systems, Coca-Cola İçecek, Yıldız Holding, Sandoz gibi kurumsal firmalarda uzmanlık, takım liderliği, proje yöneticiliği, departman yöneticiliği gibi pozisyonlarda çalıştı.

2015 yılında sehriofis.com ve Mutlu Fikirler Atölyesi’ni kurdu. 2017 yılına kadar Sehr-i Ofis’te kiralık ofis, atölye gibi çalışma alanları arayanlarla mekan sahiplerini bir araya getirirken, Mutlu Fikirler Atolyesi’nde kendisinin tasarladığı kişisel gelişim eğitimleri verip profesyonel koçluk yaptı.

Ardından 2017 Ocak itibariyle kurumsal hayata geri döndü. Şişecam firmasında Strateji Başkanlığı bünyesinde Proje Yönetim Ofisi Müdürü olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 3. sınıf öğrencisidir.

ETKİNLİK İÇERİĞİ:

İster bireysel isterse gruplar arası olsun, bütün ilişkilerde, çatışma kaçınılmazdır. Çatışma, hayatın bir parçasıdır. Problem, çatışmanın ortaya çıkması değil bunun çözülememesindedir.

Myrna ve Greg Lewis, çatışmaların, ekiplerin etkinliğinin, verimliliğinin ve üretkenliğinin arttırılmasında etkili olduğunu görerek Arnold Mindell’in geliştirdiği, psikoterapi, ilişkiler, büyük ve küçük gruplara ve sosyal problemlere uygulanabilen süreç odaklı psikolojiyi baz alarak “Derin Demokrasi” metodunu geliştirdiler.

Bu oturumumuzda, “Derin Demokrasi” metodu hakkında genel bilgileri alırken Points of You kartları ile de oyunlar oynayacağız.

KATEGORİ BİLGİSİ:

Liderlik

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücretsizdir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 1 PDU değerindedir. Kayıt esnasında “PMI ID” bilginizi giriş yapmayı unutmayınız.

LOKASYON BİLGİSİ

(Online Etkinlik)

Webinar Linki

https://zoom.us/j/92262263632?pwd=RnlxQ1BWbjR3R09pWW1vTm9kTVVrQT09

Meeting ID: 922 6226 3632

Passcode: 739201

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER:

1. Bu kayıt formu ile toplanan bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. PMI TR ekibi tarafından etkinlik özelinde ve anonim istatistiki çalışmalarda kullanılmaktadır. Etkinliğimize kayıt olarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

2. Etkinliklerimizde fotoğraf, video ve ses kayıtları yapılıp, bu kayıtlar PMI TR’nin sosyal medya hesaplarında ve diğer basılı ortamlarında yayımlanmaktadır. Etkinliğimize katılarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

3. Etkinlik kaydı 17.06.2021 tarihinde 22:00’da (etkinlik bitiş saatinde) sonlandırılacaktır.

İLETİŞİM:

Yasemin Keleş Yavuz

yasemin.keles@pmi.org.tr

Büşra Çalışkan

busra.caliskan@pmi.org.tr

Elifnaz Gör

elifnaz.gokceaslan@pmi.org.tr