Taner Gökalp – Uluslararası Firmalarda Yalın Yönetim Uygulamaları – 22.10.2020

ETKİNLİK PROGRAMI:

19:00 – 19:05 PMI TR’den Haberler

19:05 – 20:00 Taner Gökalp ”Uluslararası Firmalarda Yalın Yönetim Uygulamaları (Çin Halk Cumhuriyeti)”

KONUŞMACI:

Taner Gökalp

Uluslararası bir firmada Çin Fabrika Müdürü olarak çalışmaktadır. Meslek Lisesi Motor Bölümü ve ITÜ Uçak Mühendisliği mezunudur. 20 yılın üzerinde otomotiv saha deneyimine sahiptir. Ford-Otosan, Delphi Otomotiv Sistemleri (Borg Warner), BMC Otomotiv San. Tic. A.Ş. yönetici olarak görev aldığı bazı otomotiv firmalarıdır. Global Lean Enstitute üyesi ve 6 Sigma Karakusak sahibidir.

Görev aldığı yerli ve yabancı menseyli firmalarda özellikle Hizmetkar Liderlik modelini uygulayan, yeni liderlerin yetişmesine öncülük etmekte olan bir öğretici ve öğrenicidir.

ETKİNLİK İÇERİĞİ:

Uluslararası Firmalarda Yalın Yönetim Uygulamaları (Çin Halk Cumhuriyeti)

Firmaların en önemli hedeflerinden biri de sundukları ürün ya da hizmet ile kar elde etmektir.

Yöneticiler yönetim gücünü, sermaye varlıklarını (malzeme ve ekipman) ve müşterileri en uygun ve doğru bir şekilde yönetmekten sorumludur.

Düzgün bir şekilde uygulanan ve yetenekli çalışanlar tarafından desteklenen Yalın yönetim süreçleri şirketlerin büyümesine ve uzun yıllar ayakta kalmasına yardımcı olabilir. Yalın yönetim yaklaşımı çevik uygulamalarla desteklenmelidir.

Eventbrite : https://www.eventbrite.com/e/pmi-tr-profesyonel-gelisim-bursa-aktivitesi-22-ekim-2020-webinar-tickets-125956115131

KATEGORİ BİLGİSİ:

Strateji (Strategy)

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücretsizdir.

Katılım kontenjanlarla sınırlıdır.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 1 PDU değerindedir.

Kayıt esnasında “PMI ID” bilginizi giriş yapmayı unutmayınız.

LOKASYON BİLGİSİ:

Online Etkinlik

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER:

1. Bu kayıt formu ile toplanan bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. PMI TR ekibi tarafından etkinlik özelinde ve anonim istatistiki çalışmalarda kullanılmaktadır. Etkinliğimize kayıt olarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

2. Etkinliklerimizde fotoğraf, video ve ses kayıtları yapılıp, bu kayıtlar PMI TR’nin sosyal medya hesaplarında ve diğer basılı ortamlarında yayımlanmaktadır. Etkinliğimize katılarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

3. Webinar Giriş Linki:

İLETİŞİM:

Koray Tokol

koray.tokol@pmi.org.tr

Buket Doğan

buket.dogan@pmi.org.tr