Anıl Güvenatam – Çevik Dönüşümün Tuzakları – 26.11.2020

https://www.eventbrite.com/e/pmi-tr-profesyonel-gelisim-ankara-aktivitesi-26-kasm-persembe-2020-tickets-129766467999?aff=ebdssbonlinesearch

ETKİNLİK PROGRAMI:

21:00 – 21:05 Açılış

21:05 – 22:00 Anıl GÜVENETAM “Çevik Dönüşümün Tuzakları ”

KONUŞMACI:

Anıl Güvenetam

Proje Yönetimi Profesyoneli, Blogger

https://www.linkedin.com/in/aguvenatam/

Anıl Güvenatam, öğrenimini makina ve yazılım mühendisliği alanlarında tamamlamış, otomotiv sektöründeki çok uluslu şirketlerde yeni ürün geliştirme projelerinde görev yapmış, 15 yıllık mesleki birikime sahip, PMP® ve PMI-ACP® sertifikalı bir proje yönetimi profesyonelidir.

Fikir ve kavramdan, satışa hazır ürün aşamasına kadar, uçtan uca proje yönetimi, ürün geliştirme ve entegrasyon deneyimine sahiptir. Amacı, insan hayatını kolaylaştıran ürün ve yenilikleri ortaya çıkartmak üzere, teknoloji üreten organizasyonlar için değer yaratmaktır.

Farklı disiplinlerden üyelerin oluşturduğu takımlarla, motor, güç paketi, aktarma organları seviyesinde alt sistemler ile kara araçları seviyesinde karmaşık, ve büyük ölçekli ana sistem geliştirme projelerinde yer almıştır. Birlikte çalıştığı proje ekipleriyle geliştirdiği ürünler, çok uluslu şirketler tarafından küresel pazarlara sunulmuştur.

Mesleki yaşamında ürün geliştirme ve proje yönetimi alanında edindiği biri-kimlerini, PMOLOGIE Blog sayfasıyla sanal ortamda okuyucularıyla buluşturmaktadır.

ETKİNLİK İÇERİĞİ:

Kuruluşlar, geliştirme etkinliğini, pazara sunma süresini ve ürün kullanılabilirliğini artırmak için kendilerini dönüştürmek için fırsatlar ararlar. Her dönüşüm, işi anlama veya ürünü teslim etme yolunda bazı değişiklikler yapmayı gerektirir. Dönüşüm yolculukları, kurumu beklenmedik yollara saptırabilecek ve bir başarısızlığa itebilecek potansiyel tuzaklar ve hatalarla doludur. Bu tuzakların ve hataların hangileri olabileceğini bilinçli olarak anlamak daha iyidir, kayıpları önlemek ve faydayı mümkün olduğunca artırmak için proaktif olarak bunlardan kaçınılması gereklidir.

KATEGORİ BİLGİSİ:

Stratejik (Leadership)

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücretsizdir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 1 PDU değerindedir. Kayıt esnasında “PMI ID” bilginizi giriş yapmayı unutmayınız.

LOKASYON BİLGİSİ

(Online Etkinlik)

Webinar Linki

https://pmimeetings2.webex.com/pmimeetings2/onstage/g.php?MTID=e2734862e59566ab8081a34e85d18e517

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER:

1. Bu kayıt formu ile toplanan bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. PMI TR ekibi tarafından etkinlik özelinde ve anonim istatistiki çalışmalarda kullanılmaktadır. Etkinliğimize kayıt olarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

2. Etkinliklerimizde fotoğraf, video ve ses kayıtları yapılıp, bu kayıtlar PMI TR’nin sosyal medya hesaplarında ve diğer basılı ortamlarında yayımlanmaktadır. Etkinliğimize katılarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

3. Etkinlik kaydı 08.10.2020 tarihinde 22:00’da (etkinlik bitiş saatinde) sonlandırılacaktır.

İLETİŞİM:

Yasemin Keleş Yavuz

yasemin.keles@pmi.org.tr

Yunus Emre Yalçın

yunus.emre.yalcin@pmi.org.tr