Dilek Koçak – PMP Sınavında Neler Değişiyor? – 22.12.2020

https://www.eventbrite.com/e/pmp-snavnda-neler-degisiyor-22-aralk-sal-2020-tickets-131666238263?aff=ebdssbonlinesearch

ETKİNLİK PROGRAMI:

21:00 – 21:05 Açılış

21:05 – 22:00 Dilek Koçak, PMP® Eğitmen, Danışman – “PMP® Sınavında Neler Değişiyor?”

KONUŞMACI:

Dilek Koçak, PMP® Eğitmen, Danışman – İZGE Yazılım Eğitim Danışmanlık

https://www.linkedin.com/in/kocakdilek/

Dilek Koçak 1993’te Konya Meram Anadolu Lisesi’nden, 1998’de ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden mezun olmuştur. MBA derecesi bulunmaktadır. 15 yıldan uzun zamandır projelerle ilgili çalışmaktadır, bunun son 10 yılında proje yöneticiliği görevleri yürütmüştür. Türk Kızılayı’nda Afet Yönetimi, Organizasyonel Gelişim bölümleri ve ERP Projesinde çalıştıktan sonra, 2007 – 2015 yılları arasında “Türk Kızılayı’nın Stratejik Planının Hazırlanması” ve “Şubelerin Organizasyonel Gelişimi” projelerini yönetmiştir. Organizasyonel yapılanma, sistem geliştirme faaliyetlerinde de rol almış, ayrıca 3 yıl kurumsal bütçenin yönetiminden sorumlu olarak çalışmıştır. Bu rollerin arasında süreli olarak yer aldığı diğer görevler, Güvenli Kan Temini Projesinin Hazırlanması, Kırgızistan ve Sri Lanka İnsani Yardım Operasyonlarıdır. PMI TR gönüllüsüdür ve PMI TR bünyesinde “Güçlü Projeler için Mentorluk” programının eğitimini geliştirmiş ve mentorluk eğitimleri vermiştir. Bu programın diğer ülkelerdeki PMI şubeleri ile paylaşılması için PMI EMEA LIM toplantılarında konuşmacı olarak yer almıştır. 2014 ve 2015 yılında PMI TR’nin Ankara Şubesinin kurulmasından sorumlu Direktör olarak ve 2016 – 2017 yıllarında da PMI TR Özel Projelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak gönüllülük faaliyetlerini sürdürmüştür.

2016 yılı PM Summit İstanbul (+700 katılımcı), PM Summit Ankara (+450 katılımcı), PMI TR iletişim ve WEB yönetimi, Genç Proje Yöneticileri geliştirme projelerinden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapmıştır.

2013 yılından bu yana stratejik yönetim, program ve portföy yönetimi, proje yönetimi ve PMP® hazırlık eğitimleri, Çevik Proje Yönetimi ve ACP® (Agile Certified Practitioner) Eğitimleri, PCM eğitimleri ve danışmanlıklar vermektedir. Organizasyonel gelişim, proje geliştirme, stratejik yönetim, sistem geliştirme ve mentorluk ilgi alanları arasındadır. Konuyla ilgili Zirvelerde konuşmacı olarak yer almaktadır.

ETKİNLİK İÇERİĞİ:

PMP® Sınavında Neler Değişiyor?

Neden değişiyor?

Değişen unsurlar – içerik ve soru tipleri

Sınava hazırlanırken ve eğitim alırken nelere dikkat etmeli?

Yeni sınavda hala PMBOK® v6 mı geçerli, peki ya PMBOK® v7?

Sınav başvuru ve evde sınav süreci.

KATEGORİ BİLGİSİ:

Teknik

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücretsizdir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 1 PDU değerindedir. Kayıt esnasında “PMI ID” bilginizi giriş yapmayı unutmayınız.

LOKASYON BİLGİSİ

(Online Etkinlik)

Webinar Linki

https://pmimeetings2.webex.com/pmimeetings2/onstage/g.php?MTID=e864ad21cb6126325a90ec2e722526025

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER:

1. Bu kayıt formu ile toplanan bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. PMI TR ekibi tarafından etkinlik özelinde ve anonim istatistiki çalışmalarda kullanılmaktadır. Etkinliğimize kayıt olarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

2. Etkinliklerimizde fotoğraf, video ve ses kayıtları yapılıp, bu kayıtlar PMI TR’nin sosyal medya hesaplarında ve diğer basılı ortamlarında yayımlanmaktadır. Etkinliğimize katılarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

3. Etkinlik kaydı 22.10.2020 tarihinde 22:00’da (etkinlik bitiş saatinde) sonlandırılacaktır.

İLETİŞİM:

İnfo@pmi.org.tr;

hasan.yavuz@pmi.org.tr