Ahu BÜYÜKKUŞOĞLU SERTER – “Çeşitlilikten Gelen Zenginlik” – 11.03.2021

https://www.eventbrite.com/e/pmi-tr-ozel-etkinlik-11-mart-persembe-2021-tickets-144821050661

ETKİNLİK PROGRAMI:

21:00 – 21:05 Açılış

21:05 – 22:00 Ahu BÜYÜKKUŞOĞLU SERTER “Çeşitlilikten Gelen Zenginlik”

KONUŞMACI:

Ahu BÜYÜKKUŞOĞLU SERTER

Birlikte daha iyi bir gelecek yaratmak için birlikteliği vurgulayan ve dönüşüm teknolojilerini geliştiren aktif bir liderdir.

Serter; Fast Company tarafından Türkiye’nin 20 en yenilikçi şirketlerinden biri seçilen Fark Holding’in Başkanı, seri girişimci ve yatırımcıdır. Kolektif düşünen insanlarla beraber daha iyi bir gelecek tasarlayabilmek için Fark Labs’i kurmuştur. Fark Labs şu anda mobilite, hayat bilimleri ve sürdürülebilir yaşam tarzları olmak üzere birçok konuya değiniyor, ilgi alanı girişim kuluçkasından girişim yaratmaya ve yatırıma kadar uzanıyor.

Serter, kadın liderliğinin yarattığı değiştirici güce inanarak; Arya Kadın Yatırım Platformu’nu kurdu. Arya ile daha fazla kadının, kadın liderliğinde gelişen işletmelere yatırım yapılmasını teşvik ediyor.

İsmi Fortune dergisinde “Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadını” başlığı altında yer alan Serter, aynı zamanda Birleşik Devletler kapsamında $100 mn kategorisinde Girişimci Kadın Ödülü’nün sahibidir.

ETKİNLİK İÇERİĞİ:

Ahu Büyükkuşoğlu Serter ve moderatörümüz Elifnaz Gör ile birlikte “Çeşitlilikten Gelen Zenginlik” konusu çerçevesinde söyleşi gerçekleştireceğiz. Kadınlar Günü Özel etkinliğimizde gerçekleşecek olan keyifli söyleşimize sizleri de bekliyoruz.

KATEGORİ BİLGİSİ:

Leadership

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücretsizdir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 1 PDU değerindedir. Kayıt esnasında “PMI ID” bilginizi giriş yapmayı unutmayınız.

LOKASYON BİLGİSİ

(Online Etkinlik)

Webinar Linki

Join Zoom Meeting

https://zoom.us/j/95100937739?pwd=TVpSSi8wd0JqTHBVK3NZbTJEK0Q1UT09

Meeting ID: 951 0093 7739

Passcode: 171902

ÖNEMLİ: Zoom etkinliğine katılırken Eventbrite kaydınızı oluşturduğunuz isim ve mail adresinizle girmeniz gerekmektedir. Aksi durumda PDU işleminiz gerçekleştirilemeyecektir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER:

1. Bu kayıt formu ile toplanan bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. PMI TR ekibi tarafından etkinlik özelinde ve anonim istatistiki çalışmalarda kullanılmaktadır. Etkinliğimize kayıt olarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

2. Etkinliklerimizde fotoğraf, video ve ses kayıtları yapılıp, bu kayıtlar PMI TR’nin sosyal medya hesaplarında ve diğer basılı ortamlarında yayımlanmaktadır. Etkinliğimize katılarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

3. Etkinlik kaydı 11.03.2021 tarihinde 22:00’da (etkinlik bitiş saatinde) sonlandırılacaktır.

İLETİŞİM:

Yasemin Keleş Yavuz

yasemin.keles@pmi.org.tr

Yunus Emre Yalçın

yunus.emre.yalcin@pmi.org.tr