Tolga DEMİRER, Belirsizlik ve Karmaşıklık Dünyasında Değişime Liderlik Etmek: Çevik Düşünce Tarzı ile Adaptasyon Hızını Artırmak – 4 Haziran 2021

ETKİNLİK PROGRAMI:

20:00 – 20:05 PMI TR’den haberler

20:05 – 21:00 Tolga DEMİREL – “Belirsizlik ve Karmaşıklık Dünyasında Değişime Liderlik Etmek: Çevik Düşünce Tarzı ile Adaptasyon Hızını Artırmak”

KONUŞMACI:

Tolga DEMİREL, Belirsizlik ve Karmaşıklık Dünyasında Değişime Liderlik Etmek: Çevik Düşünce Tarzı ile Adaptasyon Hızını Artırmak

Tolga Demirel Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyet sonrası bankacılık kariyerine başladı. Kariyeri boyunca farklı özel bankaların çeşitli yönetim kademelerinde, değişen görev ve sorumluluklar aldı. Üstlendiği pozisyonlar ile bireysel bankacılık, alternatif dağıtım kanalları, iş süreçleri yönetimi, kurumsal organizasyon yönetimi, değişim ve proje yönetimi, bilgi teknolojileri yönetimi gibi çeşitli alanlarda geniş bir tecrübe kazandı.

2008-2014 yılları arasında görev yaptığı özel bir bankada, İş Süreçleri Yönetimi Bölüm Müdürü olarak genel müdürlük ve şube operasyonlarının optimizasyonuna yönelik çok sayıda süreç iyileştirme projesini yönetti. Daha sonra Proje Yönetim Ofisi Grup Müdürü olarak atandı. Bankanın BT ve BT harici tüm proje portföyünü yönetirken, aynı zamanda değişim ve proje yönetimi süreçlerinin yeniden yapılandırılmasını sağladı. Son olarak Çevik Proje Yönetimi Grup Müdürü olarak bankanın çevik dönüşüm sürecini yönetti ve çevik yaklaşımların uygulanması, kurum süreçlerine entegre edilmesi ve tutundurulması çalışmalarını koordine etti. Bu görevi süresince, farklı projelerde çalışan birçok çevik takıma mentorluk, koçluk ve eğitmenlik yaparak çeviklik kültürünün ve çevik değerlerin kurum bünyesinde benimsenmesini sağladı.

2015 yılından itibaren kurucusu olduğu Agileanco firması ile çevikleşmek isteyen kurumlara danışmanlık, eğitim ve koçluk hizmetleri sağlamaktadır.

Konuşmacımızın linkedin profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.linkedin.com/in/stolgademirel/

ETKİNLİK İÇERİĞİ:

Belirsizlik ve Karmaşıklık Dünyasında Değişime Liderlik Etmek: Çevik Düşünce Tarzı ile Adaptasyon Hızını Artırmak

Günümüzün belirsizliği ve karmaşıklığı yüksek dünyasında değişim kaçınılmaz ama yeterli değil. Birey olarak, takım olarak, organizasyon olarak, yaşam tarzımızı ve iş yapış şekillerimizi aynı anda şekillendiren teknoloji ve inovasyonun yıkıcı hızının gerisinde kalmamak için sürekli dönüşüme ihtiyacımız var. Ancak bu dönüşümün kültürel boyutu, eski alışkanlıklarımızı yenileri ile değiştirmeye ve şu ana kadar kazandığımız deneyimlerin hızla geçerliliğini yitireceğini gönülsüzce kabul etmeye zorluyor bizi. Ne kadar zor olsa da, sürekli dönüşüm yeni normalimiz olmak zorunda. Bu etkinlikte, böyle bir dünyada hayatta kalabilmek için hızlı uyum sağlamamıza yardımcı olacak değer ve prensiplere odaklanacağız.

KATEGORİ BİLGİSİ:

Teknik (Technical)

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücretsizdir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 1 PDU değerindedir. Kayıt esnasında “PMI ID” bilginizi giriş yapmayı unutmayınız.

LOKASYON BİLGİSİ

Online Etkinlik

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER:

1. Bu kayıt formu ile toplanan bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. PMI TR ekibi tarafından etkinlik özelinde ve anonim istatistiki çalışmalarda kullanılmaktadır. Etkinliğimize kayıt olarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

2. Etkinliklerimizde fotoğraf, video ve ses kayıtları yapılıp, bu kayıtlar PMI TR’nin sosyal medya hesaplarında ve diğer basılı ortamlarında yayımlanmaktadır. Etkinliğimize katılarak bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

3. Etkinlik kaydı 04.06.2020 tarihinde 21:00’da (etkinlik bitiş saatinde) sonlandırılacaktır.

Webinar linki

https://pmimeetings2.webex.com/pmimeetings2/onstage/g.php?MTID=e919ef5ce0cf3bca048c16476c775455f

İLETİŞİM:

Levent Abo

levent.abo@pmi.org.tr

Melisa Aliyazıcıoğlu

melisa.aliyazicioglu@pmi.org.tr