Kariyerini bir sonraki seviyeye taşımak mı istiyorsun?

Proje Ekonomi’sinin baş döndürücü hızıyla endüstrileri ve dünyayı değiştirdiği günümüzde, projenin herkes tarafından daha iyi anlaşılması çok önemli.

Associate Üyelik

Sadece bir proje profesyoneli olarak değil, proje ekip üyesi, sponsoru, paydaşı olarak da projelerinin amaçlanan değeri teslim edebilmesi için proje yönetimini daha iyi anlamalıyız. Associate Üyeler, PMI’nin en çok istenen ürünlerinin çoğuna özel erişim elde eder. Tasarrufların kilidini açın, daha akıllıca çalışın, iş dünyasında öne çıkın, fırsatlarla bağlantı kurun ve daha fazlasını edinin.

Seçilmiş avantajlara erişmenin en uygun maliyetli yolu.

CAPM (Certified Associate in Project Management®) sertifikasında tasarruf edin.

Associate Üyelere CAPM® Serfikiasyonu sınavında 30%’a varan tasarruf sağlarlar.

PMI Picks™

PMI Picks™, yoğun programınıza uyacak şekilde tasarlanmış akıllı, kısa, proje yönetimi ve beceri öğrenimlerini kapsar. Bu PMIonaylı içerik yalnızca 2-12 dakika arası uzunluktadır ve metin, video ve ses formatlarında mevcuttur. PMI Picks™ ile etkileşim kurmak, Profesyonel Gelişim Birimleri (PDU’lar) kazanmanın başka bir yoludur.

PMIstandards+™

PMI standartları ve kılavuzları hakkındaki bilginizi artıran dijital bir yol arkadaşı olan PMIstandards+™ ile standartlar deneyiminizi özelleştirin. Projelerinizin gelişmesine yardımcı olmak için içerik arayın, göz atın, kaydedin ve indirin.

Premium Proje yönetim araçları ve şablonları

ProjectMangement.com’da 1.000’den fazla şablona, kontrol listesine, proje planına ve sunuma erişin. Bu çıktılar üretkenliğinizi anında artırır.

Üyeler tarafından oluşturulan isteğe bağlı Webinarlar

Proje yönetimi trendlerini, en iyi uygulamaları, nasıl yapılır rehberliğini ve çok daha fazlasını ele alan bir web seminerleri kitaplığına erişin.

Temel Çevrimiçi Kurslarımızdan İkisinde Tasarruf Edin

PMI, proje ve program yönetimi becerilerini geliştirmenin her alanında e-Öğrenim sunar. Tüm kurslar sektör lideri kalitededir ve tümü PDU veya CEU olarak sayılır. Associate Üyeler, iki temel çevrimiçi kursumuzda %30’a varan tasarruf sağlar: Basics of Disciplined Agile® (EN Version) ve Project Management Basics.

Yerel PMI Şube üyelikleri

Yerel PMI şubeleri, üyelik deneyiminizin kalbidir. Ek bir ücret karşılığında, topluluğunuzdaki ağ oluşturma etkinlikleri ve profesyonel gelişim için bir bölüme katılabilir ve diğerleriyle yerel olarak bağlantı kurabilirsiniz. Associate Üyeler, küçük bir ücret karşılığında Şube Üyeliği elde edebilir.