Web Sitesi : www.caniaserp.com

 

IAS Hakkında

1989 yılında Yaşar Hakan Karabiber tarafından Almanya’nın Karlsruhe şehrinde kurulan IAS (Industrial Application Software) Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. IAS, kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP ile bugün dünya çapında 1000’den fazla müşteri, 30 binden fazla kullanıcı ve 50’den fazla iş ortağıyla 31 ülkede 15 dilde hizmet vermektedir. Türkiye merkezli bir yazılım firması olarak Endustri 4.0 konusunda öncü bir kurum olma hedefini seçen IAS, kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP’de bu hedefe ulaşmak için gerekli olan geliştirmelerine devam ediyor. Geliştirme ve Danışmanlık ofislerindeki kaynak sayılarını hızlı bir şekilde büyüten firma, sektörlere özel çözümleri ile direkt olarak işletmelerin işini kolaylaştıracak, kurulum maliyetlerini düşürecek yatırımlar gerçekleştiriyor. IAS, otomasyon özelinde de hem teknolojik açıdan hem de konseptsel çalışmalarını sürdürüyor. Kendi teknolojisini üreten bir şirket olan IAS, Web-Client versiyonu ile yine caniasERP yazılım dili olan TROIA’yı kullanılarak, geliştirilen bütün çözümlerini, browser özelliği olan her cihazda müşterilerine sunuyor. Tüm bunların yanı sıra IAS, yapay zeka üzerine de araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürüyor. Son olarak, IAS, kendi yazılım dili TROIA yazılım geliştirme platformunun ardından kendi veri tabanı IASDB’yi de kullanıcılarının hizmetine sundu.
Son yılarda yurt dışındaki yatırımlarına hız ver veren IAS, Almanya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Kore, İsviçre’deki ofislerinin ardından son olarak Manhattan’daki ofisini de açarak Amerika Birleşik Devletleri (ABD) pazarına da giriş yaptı. Güney Amerika’da da faaliyetlerini arttıran IAS, Brezilya pazarı için de çalışmalarına devam ediyor. IAS, Türkiye’de dört, Almanya’da üç, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Kore, İsviçre ve ABD’de birer olmak üzere toplamda 12 ofisi ile global arenada Türkiye’yi temsil ediyor. IAS, müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek amacıyla tüm dünyadaki partner ağını da hızlı bir şekilde arttırıyor.

IBA Hakkında

IAS Holding bünyesinde yer alan IAS Business Academy (IBA), deneyimi ve uzmanlığını ispat etmiş eğitmen kadrosuyla; iş süreçlerini caniasERP ile yöneten ve yönetmeyi planlayan, kurumsal kaynak planlaması alanında kariyer hedefleyen, dijital dönüşüm, endüstri 4.0, büyük veri, iş zekası gibi alanlara ilgi duyan ve kendini bu alanlarda geliştirmek isteyen herkese caniasERP modül eğitimleri vermek amacıyla kuruldu.
Sürekli gelişim misyonu doğrultusunda; süreç sahiplerinin sahip oldukları yetkinlikleri kişisel ve kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda daima bir adım öteye taşımayı hedefleyen IBA, bilgi birikimini eğitim katılımcıları ile paylaşıyor, caniasERP modüllerini daha etkin kullanımasını sağlamaya, ERP yazılımı kullanım verimliliğinin arttırılmasına, yazılımdan sağlanan faydanın maksimize edilmesine ve bu verimliliğin operasyonel verimliliğe; iş mükemmelliğine dönüştürülmesine hizmet ediyor.
IBA caniasERP kurumsal kaynak planlaması çözümünün tüm modüllerinin eğitimlerini veriyor, ayrıca TROIA Platformu, IASDB, canias IQ, e-Dönüşüm, IAS Proje Yönetim yaklaşımı ve IoT konularında da dersler düzenliyor.