Proje ve Teknoloji Yönetimi’nin geleceği nasıl şekilleniyor? Projeleri bir bilim ve sanat olarak yönetme anlayışına sahip misiniz?

PM Summit 2016 Ankara Keynote konuşmacılarından  The SPL Group CEO’su Dr. Aaron J. Shenhar, PMP, proje yönetimi ve teknoloji yönetiminde dünyanın önde gelen bilim adamlarından biri olarak kabul edilmektedir. Mühendislik ve yönetim alanlarında, Stanford Üniversitesi’nden üç; İsrail Teknoloji Enstitüsü’nden iki olmak üzere 5 akademik derece sahibidir. IEEE Mühendislik Yönetimi Topluluğu tarafından Yılın Mühendislik Yöneticisi olarak adlandırılmıştır ve Proje Yönetim Enstitüsü (PMI) Araştırma Başarma Ödülü’nün ilk sahibidir. Yazarı olduğu “Reinventing Project Management” kitabı  Harvard Business School Press’in proje yönetimi alanındaki ilk yayınıdır ve yılın en iyi iş dünyası kitabı seçilmiştir.

Aaron’a katılın ve değerli konuşması sayesinde Proje Yönetimi stratejisinin değişimini keşfedin!

12 Mayıs’ta CerModern’de gerçekleşecek bu değerli sunumun bir parçası olmak için PM Summit 2016 Ankara websayfasını takip edebilir ve etkinliğe kayıt olabilirsiniz! http://www.pmi.org.tr/summit/ankara/