Gelecekte bizi nasıl bir teknoloji dünyası bekliyor? 4.5 G ve 5G’nin getireceği faydalar nedir? GIGA LTE nedir?

Hem sabit hem de mobil teknolojilerin sahip olduğu yüksek bant genişliği sayesinde, geçmişte hayal edilenler artık gerçeğe dönüşüyor. Mobil ve Sabit hatların gücü artıyor. Hayaller IoT ile gerçek oluyor.

PM Summit 2016 Ankara konuşmacılarından Hakan AĞIRKAYA, Geleceğin Teknolojileri konu başlığı ile PMSummitAnkara’da olacak!

AĞIRKAYA, 1972 yılında İstanbul’ da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi, Matematik Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. 1993 yılından beri IT sektöründe birçok şirkette görev aldı. Siemens Business Services ve İnteltek‘te Network Mühendisliği tecrübelerinden sonra Sesli Yanıt Sistemleri‘nde IT yöneticiliği yaptı. Proje Yöneticiliği kariyerine 2006 yılında Citibank Türkiye’de başladı. 2010 – 2015 yılları arasında Turkcell’de Proje ve Program Yöneticisi olarak çalıştı. Temmuz 2015 ‘den beri Türk Telekom’da Program Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

12 Mayıs’ta CerModern’de gerçekleşecek bu değerli sunumun bir parçası olmak için PM Summit 2016 Ankara websayfasını takip edebilir ve etkinliğe kayıt olabilirsiniz!
http://www.pmi.org.tr/summit/ankara/