Girişimcilik dünyasında teknoloji ve geleceğe yönelik proje yönetimi stratejileri neler?  İş fikrinizin başarılı olması için sahip olması gereken özellikler neler?

PM Summit Ankara konuşmacısı, Intel Challenge Turkey 2014 birincisi ve Intel Global Challenge 2014’ün 20 finalistinden biri Paó’nun kurucusu ve geliştiricisi Sn. Halit Soysal!

Halit Soysal, ödüllü giyilebilir teknoloji start-up’ı Paó’nun kurucusu ve 15 senelik bir etkileşim tasarımcısıdır. Kariyeri boyunca kreatif problem çözme teknikleri ve konsept geliştirme üzerine yoğunlaşan Halit Soysal, kreatif direktör, yönetmen ve yapımcı olarak da Türkiye ve yurtdışında ödüllü ürünler vermiştir. Paris’te düzenlenen “Wearable: Fashion Tech” Festivali’nde “start-up” kategorisinde “Yeni Geliştirilen Ödülü” kazanmıştır.

Halit Soysal tarafından geliştirilmeye başlanan Paó, insanların oturma ve eğilme pozisyonunu sağlıklı bir şekle kavuşturmayı amaçlayan küçük bir giyilebilir teknoloji ürünü olarak ivmeölçer ve Jiroskop sensörleriyle duruş bozukluklarını düzeltmeyi amaçlıyor.

Soysal’ın girişimcilikte başarı öyküsü ve değerli tecrübelerinden ilham almak için konuşmasına katılın!

12 Mayıs’ta CerModern’de gerçekleşecek bu unutulmaz etkinliğin bir parçası olmak için PM Summit 2016 Ankara websayfasını takip edebilir ve etkinliğe kayıt olabilirsiniz! http://www.pmi.org.tr/summit/ankara/