26 Aralık Salı akşamı İstanbul Anadolu Yakası’nda düzenleyeceğimiz Profesyonel Gelişim Aktivitemizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız:

KAYIT OL

 

ETKİNLİK PROGRAMI:

18:15 – 19:00 Kayıt
19:00 – 19:10 PMI TR’den haberler
19:10 – 19:50 Umut Ahmet Tarakçı – “Mutlu İnsan Mutlu Proje”
19:50 – 20:00 Çay-Kahve Arası
20:00 – 20:30 Umut Ahmet Tarakçı – “Mutlu İnsan Mutlu Proje”
20:30 – 20:40 Sorular, Cevaplar
20:40 – 20:45 KAPANIŞ

KONUŞMACI BİYOGRAFİSİ:

Umut Ahmet Tarakçı, MSc, MAC

Yönetici Koçu ve Eğitmen

Deniz Kuvvetlerinde gemi komutanlığı ve proje yöneticiliğinde 20 yıllık bir kariyerin ardından, kurumların ve bireylerin kendi değişimlerini yönetmeleri amacıyla House Of Human Koçluk, Eğitim ve Danışmanlık ® kurucu ortakları arasında yer almıştır.

Alanında, ülkemizi uluslararası seviyede temsil eden TARAKCI kurumsal ve bireysel gelişimi yönetme kapsamında 18 yıl süreyle verdiği yüzlerce eğitim ve konferans paralelinde etkili ve hedef odaklı bir konuşmacıdır.

“Bir Yaşam Ustalığı, Mutluluk” kitabı yazarı ve “Profesyonel Koçluk”, “Koçluk Atölyesi” kitapları eş yazarı olan TARAKCI’nın, İşletme ve strateji alanında yüksek lisanları mevcut olup Koçluk alanında doktora tez çalışması devam etmektedir. Koçluk alanında ICF ve AC onaylı dört farklı program dahil olmak üzere kişisel gelişim alanında 20 farklı eğitim programı mevcuttur.

Koçluğun özellikle lise ve üniversitelerde yerleşmesini kendine sosyal hedef olarak koyan TARAKCI, 58 ülkede faaliyet gösteren Association For Coaching (AC) Türkiye kurucusu ve başkanıdır.

Liderlik yaklaşımında hizmet eden liderliği, koçluk yaklaşımında öz yeterlilik odaklı bilişsel davranışsal koçluğu, mentorluk yaklaşımında performans hedefli harmanlanmış mentorluk sistemini uygulamaktadır.

Referansları arasında Turkcell Global, Sony, Doğan TVH, Koç Zer, Bilkom, Nike, NB, Deichmann, Arkas, Bedaş, Nobel, Türk Telekom, İnnova, Ziraat Bankası, LC Waikiki, Greif, Sodexo, Bilgi Üniversitesi, Kanal D, Kariyer net, Gürsel Tur, Ekol, Tepe grup, Doluca, Ewe, Nobel, Midea, Genpa, Bahçeşehir, İş GYO, Zentiva, TBMM bulunmaktadır.

KATEGORİ BİLGİSİ:

Liderlik (Leadership)

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücreti 30 TL’dir.
PMI TR Chapter üyeleri ücretsiz katılabilecektir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 2 PDU değerindedir.

Katılım ücretleri için hesap bilgileri:

Hesap Sahibi: Proje Yönetim Mesleği İlkeleri Teknikleri ve Rotası Derneği İktisadi İşletmesi

Banka: Akbank Ulus Şubesi
IBAN Numarası: TR38 0004 6006 3688 8000 0594 18

LOKASYON BİLGİSİ:

Yer: İstanbul Zaim Üniversitesi. Altunizade Yerleşkesi, Altunizade Mh., Kuşbakışı Cd., 34662 İstanbul