10 Ekim Salı akşamı İstanbul Avrupa Yakası’nda düzenleyeceğimiz Profesyonel Gelişim Aktivitemize davetlisiniz.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız:

KAYIT OL

 

Program:

18:15 – 19:00 Kayıt
19:00 – 19:10 PMI TR’den haberler
19:10 – 19:50 Tülin Kahvecioğlu – ” Neuro Liderlik Bakış Açısıyla Proje Yönetimi”
19:50 – 20:00 Çay-Kahve Arası
20:00 – 20:40 Tülin Kahvecioğlu – ” Neuro Liderlik Bakış Açısıyla Proje Yönetimi”
20:40 – 20:50 Sorular, Cevaplar
20:50 – 20:55 KAPANIŞ

KONUŞMACI BİYOGRAFİSİ:

Tülin Kahvecioğlu, Üst Düzey Yönetici ve Lider Koçu, BAHÇEBİZ GELİŞİM AKADEMİSİ Kurucu Ortağı

Ankara Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Planlaması mezunudur.

Tülin Usta koç seviyesinde 5000 saatin üzerinde deneyimlidir. PCC sertifikasına sahiptir. MCC başvuru sürecindedir.

Tülin, 2005 yılından bu yana koçluk ve eğitmenlik yapmaktadır. 2005-2007 yıllarında Erickson College Koçluğun Bilimi ve Sanatı okulunun 7 farklı eğitimini tamamlamıştır. Erickson Okulunda 2010-2016 yılları mentor koç olarak yeni koçların akreditasyon sürecindeki gelişimine katkıda bulunmuştur. Halen farklı okullardan gelen akreditasyon sürecindeki koçlara mentor koçluk yapmaya devam etmektedir.

2009’da CRR ( ORSC)- İlişki Sistemleri Koçluğu modellerinin 5 Modülden oluşan eğitimlerini tamamlamıştır. Kurumda iki ve daha çok kişi arasındaki ilişkiler üzerinde çalışır.  Grup ve takım ilişkileri ve değişim süreçleri çalışma alanlarındandır.

Liderlik ve koçluk alanındaki bilgilerini dâhil olduğu uluslararası ilişkiler aracılığı ile yeni ve taze tutar. 2007-2015 yılları arasında Inside Out Uluslararası koçluk şirketinin Türkiye kurucusu ve lisansörü olarak yer almıştır. Halen sadece deneyimli, üst düzey yönetici koçları ile çalışan Coach Source (USA) şirketi ile buradaki müşterilerine hizmet vererek çalışmaktadır.

Tülin, 2011’de Amerika merkezli Neuro Leadership Institue’dan 1 yıllık Neuro Leadership eğitimi almıştır.  Nöro Liderlik çalışmalarını bu eğitimin ardından geliştirmiş ve çalışmalarına beynin, beyin kimyasallarının insanın duygu, düşünce ve davranışlarına olan etkisini de katarak ilerlemiştir.

Tülin, 2008’den itibaren duygusal zeka üzerine de çalışmaktadır. Liderliğin duygusal zeka ve cinsiyet boyutları ile ilgili programlar yapmakta ve bu bilgileri koçluk çalışmalarında kullanmaktadır.

2015’de Kanada merkezli Noble Solutions Inc. ‘den Cinergy, Anlaşmazlık Yönetimi Koçluğu eğitimi alarak kurumlarda kişiler arası anlaşmazlıkların çözümü alanında çalışmalar yapmaktadır.

2016’da Sylvia Kurpanek’ten Limbik Coaching eğitimlerini tamamlamıştır. Beynin Limbik sistemine koçluk yapmanın enerji psikoloijisinin, sonuç odaklı sistemik yaklaşım ile bütünleşen yöntemini çalışmalarına katmıştır.

2017’de Marilyn Atkinson’dan bilinç altı, rüyalar, metaforlar ve koçluk alanında aldığı eğitimi ile çalışmalarına bilinçaltı mesajlarını da dahil etmiştir.

Tülin, bilimsellik, bilgi ve sezgiden hareket eder. Uzak doğu, Hindistan felsefeleri ile gelişim, insanı ve yaratımı anlamaya yönelik ezoterik çalışmalar da ilgi alanındadır. Bedeni, ruhu, kalbi, zihni potasında birleştirerek çalışır.

Çalışma alanları;

 • Tepe Yönetici Koçluğu
 • Lider Koçluğu
 • Expat Coaching
 • Yüksek performans
 • Takım Koçluğu
 • Çeşitlilik
 • Kadın Liderliği
 • Erkek Liderliği
 • Nöro Liderlik
 • Değişim Koçluğu &WS ( Yöneticiler için)
 • Değişim Koçluğu &WS ( Takımlar için)
 • Dayanlıklılık (resilience) WS (Yönetici ve takımlar için)

Yönetim Kurulu, İcra Kurulu, Genel müdür, Başkan Yardımcısı, Direktör, Müdür ve Expat yöneticiler bazında hizmet verdiği şirketlerden birkaçı şunlardır;

Siemens, Atos, Anadolu Holding, Mc Donalds, Coca Cola, Anadolu Isuzu, John Hopkins, Başkent Hastanesi, Roche, BAYER, Adidas Group, Garanti, Bankası, A Bank, Schineider Elektrik, GE, Bosch, Bosch Elektrikli Ev Aletleri, TürkTelekom, Innova, Turkcell, TAV, THY, Dubai Hükümeti, Dubai Sağlık Bakanlığı, Dubai Eğitim Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Obase, Anabilim Kolejleri, Betek Boya, Favori, Digiturk Pakkens, Petroyağ, Camino,Yeşim Tekstil, Saydam Tekstil, Polimeks, CMS, Schering İlaç, Invalio(Fransa) Coach Source (USA).

KATEGORİ BİLGİSİ:

Liderlik (Leadership)

 

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücreti 30 TL’dir.
PMI TR Chapter üyeleri ücretsiz katılabilecektir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 2 PDU değerindedir.

 

Katılım ücretleri için hesap bilgileri:

Hesap Sahibi: Proje Yönetim Mesleği İlkeleri Teknikleri ve Rotası Derneği İktisadi İşletmesi

Banka: Akbank Ulus Şubesi
IBAN Numarası: TR38 0004 6006 3688 8000 0594 18

 

LOKASYON BİLGİSİ:

Yer: Denizbank Genel Md. Deniz Tower Binası. Büyükdere Cad. No:141 34394 Esentepe-İstanbul