28 Kasım Salı akşamı İstanbul Anadolu Yakası’nda düzenleyeceğimiz Profesyonel Gelişim Aktivitemizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız:

KAYIT OL

 

ETKİNLİK PROGRAMI:

18:15 – 19:00 Kayıt
19:00 – 19:10 PMI TR’den haberler
19:10 – 19:50 Ayşem Ece Yalçınkaya – “Dijital Dönüşümde Yeni Nesil İnsan Kaynakları Yönetimi ve Yeterlilik”
19:50 – 20:00 Çay-Kahve Arası
20:00 – 20:30 Ayşem Ece Yalçınkaya – “Dijital Dönüşümde Yeni Nesil İnsan Kaynakları Yönetimi ve Yeterlilik”
20:30 – 20:40 Sorular, Cevaplar
20:40 – 20:45 KAPANIŞ

 

SUNUM İÇERİĞİ:

“Yeni Çağda Yeterlilik  ve İnsan Kaynakları Süreçlerine Ezber Bozan Stratejik Yaklaşımlar”

Dijitalleşme  çağı (Sanayi 4.0) ve onun etkisiyle artan rekabet koşulları değişimi vazgeçilmez bir hale getirmiştir. Artık piyasa; bilgi teknolojisinin ekonomik hayata etkisinden dolayı, bir anda çok farklı ve tehdit edici bir yapıya bürünebilmektedir. Örgütlerin ezber bozan bu değişim sürecinde  ayakta kalabilmeleri mali ve teknolojik sermayeleri kadar insan sermayelerinin de etkin kullanımına bağlıdır.

Yoğun rekabet ortamında ayakta kalan işletmeler genellikle, güçlü şirket felsefesi ve stratejileri olan özgürce düşünen ve hareket eden çalışanlar tarafından uygulanan bir örgüt kültürünün ürünüdür.  Bu açıdan değişim dönemlerinde dikkate alınacak temel değişken her zaman insan olmalı;  değişim çalışmaları insana öncelik verecek şekilde tasarlanmalı ve yürütülmelidir.

Bu yüzden değişim karşısında yeniden yapılandırma, değiştirilen iş süreçlerinde yer alan bütün bireyleri kapsamalı ve bu kişilere işlerini geliştirmek için ne yapmaları gerektiği düşündürülmelidir.

 

KONUŞMACI BİYOGRAFİSİ:

Ayşem Ece YALÇINKAYA / İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Sistem Danışmanı; Veri Analisti (PhD. Candidate)

Manisa Celal Bayar Üniversitesi İ.B.B.F İktisat bölümünden 2004 yılında birincilikle mezun olduktan sonra Ekonometri Ana Bilim Dalı İstatistik Bölümünde “Kategorik Veri Analizi ve Hizmette Kalite” tezi ile yüksek lisansını tamamlamış, aynı ana bilim dalında üretim ve hizmette istatistiksel süreç kontrol teknikleri konusunda doktora çalışması devam eden A. Ece YALÇINKAYA,  2008 yılında ISO Baş denetçiliğini alarak Bilgi Belgelendirme sistemlerinde ve İzmir bölgesinde birçok danışmanlık firmasıyla 2013 yılına kadar ortak çalışmalar yürütmüştür. 2014 yılından bu yana İstanbul ilinde lastik, matbaa, sağlık, havacılık, lojistik, tekstil vb. sektörlerde birden fazla firmaya İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Sistemi kurulmasında, yürütülmesinde ve geliştirilmesinde destek vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Aynı zamanda “Dış Ticaret Merkezi” başta olmak üzere; özel firma, belediye gibi kurum ve kuruluşlarda danışman/eğitmen olarak görev yapmakta,  “Veri Analisti” olarak Akademik çalışmalara destek olmaktadır.

Bunların yanı sıra 2009 yılından bu yana blog yazmakta (www.aysemece.com/ www.kalitece.wordpress.com), birçok Üniversitede (Yıldız Teknik, Bahçeşehir, Sakarya, Kadir Has vb.) Yeni Nesil İnsan Kaynakları ve Yönetim sistemleri ile İletişim/ Çatışma ve Kriz Yönetimi/ Sunum Teknikleri/ Liderlik, gibi konularda seminerler/eğitimler vermekte ve İstanbul Türkçe Toastmasters Kulübünün Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcılığını yürütmekle birlikte Backlash isimli bir uygulamanın girişimci ortaklarındandır.

 

KATEGORİ BİLGİSİ:

Stratejik & Liderlik (Strategic & Leadership)

 

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücreti 30 TL’dir.
PMI TR Chapter üyeleri ücretsiz katılabilecektir.

 

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 2 PDU değerindedir. (1 PDU Strateji ve İş Yönetimi, 1 PDU Liderlik)

 

Katılım ücretleri için hesap bilgileri:

Hesap Sahibi: Proje Yönetim Mesleği İlkeleri Teknikleri ve Rotası Derneği İktisadi İşletmesi

Banka: Akbank Ulus Şubesi
IBAN Numarası: TR38 0004 6006 3688 8000 0594 18

LOKASYON BİLGİSİ:

Yer: İstanbul Zaim Üniversitesi. Altunizade Yerleşkesi, Altunizade Mh., Kuşbakışı Cd., 34662 İstanbul