27 Şubat Pazartesi akşamı İzmir’de düzenleyeceğimiz Profesyonel Gelişim Aktivitemize davetlisiniz.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız:

KAYIT OL

 

Program:

19:00 – 19:15 : Giriş konuşması, PMI’ın genel tanıtımı, CAPM sertifikasyon süreci, katılımcıların yoklama bilgilerinin alınması (Volkan Abur)

19:15 – 19:30 : KORİNO co-working space ile yeni tanışıklıklar, ortak hedefler (Kemal Gülpınar)

19:30 – 20:00:  Atölye Çalışması – Senaryoların Dağıtılması, Grupların Belirlenmesi (Özge Ömürlü)

20:15 – 20:30: Ara

20:15 – 20:50 : Atölye Sonuçlarının Tartışılması

20:50 – 21:00: Kapanış

  

KONUŞMACI BİYOGRAFİSİ: 

ÖZGE ÖMÜRLÜ

 İzmir’de Yaşar Holding Bilgi İşlem şirketi Astron’da proje yöneticisi olarak çalışmakta olan Özge Ömürlü, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden 2008’de mezun olmuştur. 2008-2009 yıllarında, kurumsal şirketlere danışmanlık veren Urla Teknokent yerleşkesi şirketlerinden Egebeis Bilgi İşlem Çözümlerinde SAP danışmanı olarak görev almıştır. Danışmanlık görevinin yanısıra şirketin Tübitak Sanayi AR-GE Projeleri Destekleme Programı kapsamında yaptığı projenin yönetimini üstlenmiştir. 2009-2012 yılları arasında Günkom Bilişim firması adına yazılım danışmanlığı görevini sürdürmüştür.

2012 yılı itibariyle bünyesine katıldığı Yaşar Holding Astron firmasında, kurumsal kaynak planlama yazılımları, elektronik fatura süreçleri uygulamaları, çağrı merkezi yazılımları ve web/mobil temelli dağıtık sistem uygulamaları geliştirme alanlarında uzmanlaşmıştır. Halen yürütmekte olduğu proje yöneticiliği görevi kapsamında holding şirketleri için ulusal ve çok uluslu projelerde görevini sürdürmektedir.

Şubat 2016’dan bu yana PMI ve PMI Türkiye Chapter üyesidir ve organizasyon gönüllüsü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

KORINO CO-WORKING SPACE NEDİR? 

Korino Co Working Space İzmir’de farklı disiplinlerde çalışan, çalışmaya hevesli ve işinde iyi insanları biraraya getirerek yeni bir Network alanı yaratmak için; Dokuz Eylül Üniversitesi Teknopark’ı ve Dokuz Eylül Üniversitesi Girişimcilik Akademisi’nin desteği ve işbirliği ile kuruldu.

Korino; girişimciler, bilişimciler, oyun geliştiriciler, sanatçılar ve şirketler için açık ofisler, toplantı salonları, eğitim salonları ve nitelikli zaman geçirebilecekleri aktivite, eğitimler ya da etkinlikler sunmaktadır.

Kullanıcılar Korino’ya kayıt olarak tüm ofis ihtiyaçlarını karşılayabilir, şirket adresini taşıyabilir, sekreterya, posta, telefon karşılama hizmetlerinden yararlanabilir, eğitimlerle kendilerini geliştirebilir, işleri ve kendileri için yararlı olabilecek yeni çevreler edinerek ağlarını genişletebilirler.

 

KATEGORİ BİLGİSİ:

Teknik

 

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

 Katılım ücretsizdir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 2 PDU değerindedir.

Katılımcı sayısı 36 ile sınırlıdır.

 

LOKASYON BİLGİSİ:
Yer: Korino co-working space

1353 Sokak No: 1 Taner İş Merkezi Kat: 8 Alsancak, İzmir

İletişim: Volkan ABUR, Cep Tel: 0533 748 57 70