26 Temmuz Çarşamba akşamı İzmir’de düzenleyeceğimiz Profesyonel Gelişim Aktivitemize davetlisiniz.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız:

KAYIT OL

 

Program:
19:15 – 19:30: Kayıt
19:30 – 19:45: PMI Türkiye’den Haberler
19:45 – 20:15:”Etkili Ekip Yönetiminde Farklı İnsan Üslupları
20:15 – 20:30: Tanışma / İkram Molası
20:30 – 21:15:”Etkili Ekip Yönetiminde Farklı İnsan Üslupları
21:15 – 21:30: Kapanış

 

SUNUM İÇERİĞİ:
‘Etkili Ekip Yönetiminde Farklı İnsan Üslupları”

  • İş ortamında insan davranışının ardındaki nedenleri anlamak.
  • Yüksek performansla sinerji oluşturacak ekiplerin farklı insan üsluplarına göre kurulması ve yönetilmesi
  • Başarı, motivasyon ve harekete geçirmek için insan üsluplarına göre davranmak

 

KONUŞMACI BİYOGRAFİSİ:
Sezin SİVRİ
Kurumsal iş hayatına Strateji Geliştirme ile başlayan Sezin Sivri, ERP – Bilişim ve İnsanKaynakları alanlarında Yöneticilik ve Danışmanlık yapmıştır.
Kariyerine Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Yönetim Danışmanı olarak devam etmiştir. Kişisel Gelişim ve Kişilik Analizi Uzmanlığının yanı sıra Profesyonel Koçtur. Kurucu ortağı olduğu Sentinus Koçluk ve Danışmalık şirketinde kurumsal ve bireysel koçluk yapmakta, eğitimler vermekte ve danışmanlık yapmaktadır.
Koçluk çalışmalarında özellikle odaklandığı alanlar; Bireysel Dönüşüm Koçluğu, Yönetici Koçluğu ve Aile Şirketleri Koçluğudur. Koçluğun yanı sıra öne çıkan uzmanlık alanları arasında Yetkinlik ve Kişilik Analizi bazlı Yönetim ve Liderlik Geliştirme, Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve veliahtlara ya da profesyonellere İş Devri yer almaktadır. Verdiği eğitimler arasında Koçvari Liderlik, İletişim ve İkna Becerileri, Başarı ve Motivasyon, Dijital Yaşam, İş Yaşamında İnsan Üslupları ve Yönetim Geliştirme programları yer almaktadır.
Sezin Sivri, aynı zamanda Medya Sektöründe çalışmalarda bulunmaktadır. 2009 – 2011 yılları arasında Posta Gazetesi’nin Ege ekinde röportajları ve 2012 – 1015 yılları arasında Güneş Gazetesi’nde köşe yazıları yayınlanmıştır. 2009 yılından bu yana da Milliyet Gazetesi’nin Ege ekinde köşe yazıları yayınlanmaktadır. Yeni Asır TV’de televizyon programı hazırlayıp sunmuştur. 1978 doğumlu olan Sezin Sivri, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünü bitirmiştir. Evlidir.

 

KATEGORİ BİLGİSİ:
Liderlik

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:
Katılım ücretsizdir ve 25 kişi ile sınırlıdır.
PMI sertifika sahipleri için etkinlik 2 PDU değerindedir.
LOKASYON BİLGİSİ:

Dokuz Eylül Üniversitesi İnciraltı Sağlık Yerleşkesi, DEPARK Zeytin Binası Konferans salonu, Mithatpaşa Cd. No:56-20 Balçova İzmir

 

İletişim: Volkan ABUR, Cep Tel: 0533 748 57 70