13 Aralık  Salı akşamı İstanbul Avrupa Yakası’nda düzenleyeceğimiz Profesyonel Gelişim Aktivitemize davetlisiniz.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız:
https://www.eventbrite.com/e/pmi-tr-profesyonel-gelisim-aralk-ay-aktivitesi-istanbul-anadolu-yakas-tickets-30043450770

 

PROGRAM:

18:00 – 18:45   Kayıt
18:45 – 19:00   PMI TR’den haberler
19:00 – 19:30   Algın Erozan – Proje Risk Yönetimi ve Atölye Çalışması
19:30 – 19:45   Çay-Kahve Arası
19:45 – 20:30   Algın Erozan – Proje Risk Yönetimi ve Atölye Çalışması
20:30 – 20:40  Sorular, Cevaplar
20:40 – 20:45  KAPANIŞ

 

KONUŞMACI BİYOGRAFİSİ:

Algın Erozan, PMP CISA, ITIL, Scrum Master, Mentor

İstatistik bölümünden mezun oldu. Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans çalışmalarına devam etti. Ardından Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yaptı.1988 yılından bugüne, Bilgi Teknolojileri ve Telekomünikasyon sektöründeki yerel / uluslararası firmalarda Proje Yönetimi, Program Yönetimi, Satış ve Pazarlama, İş Geliştirme departmanlarında yöneticilik yaptı. Birçok kamu ve özel sektör projelerinde, proje / program yönetimi, ekip yönetimi, tedarik yönetimi, kaynak yönetimi konularında yönetici ve danışman olarak yer aldı. KOBİ’lere Ar-ge ve İnovasyon alanlarında mentörlük verdi.
Bilişim, Finans, İnşaat, Otomotiv, Gıda, Tekstil, Telekom ve Lojistik sektöründe faaliyet gösteren seçkin kurumların çalışanlarına, hem yurt içi hem de yurt dışında, Proje Yönetimi Kavramları ve Uygulamaları (Başlangıç ve İleri Seviye), PMP Hazırlık, MS Project, Agile & Scrum konularında danışmanlık, mentörlük ve eğitimler vermiştir.
Çeşitli üniversitelerde ve uluslararası Proje Yönetimi seminerlerinde konuşmacı olarak yer alarak, bilgi ve tecrübesini aktarmış, Proje Yönetimi kültürünün gelişmesine katkıda bulunmuştur.
Proje Yönetimi kavramlarının Türkçe ’ye kazandırılmasında öncülük etmiştir. PMI’ın Project Management Body of Knowledge (PMBOK 4th edition) ilk Türkçe baskısında, 2009 yılı, editör olarak gönüllü çalışmıştır. Türkçe olarak piyasada olan Proje Yönetimi Bilgi Birikimi Kılavuzu’nun (PMBOK Türkçe) ve Birleşik Standartlar Sözlüğü ’nün 5.baskısı (5th Edition) için 2013 yılında editör ve danışma kurulu başkanı olarak yer almıştır. Head First PMP kitabının Türkçe baskısında danışman olarak çalışmıştır.
PMI Türkiye (PMI TR) Chapter’ı gönüllüsüdür ve yönetim kurulunda çalışmıştır. 2014 yılında PMI TR Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır.
Proje Yönetimi profesyoneli yetişmesine yönelik eğitim, danışmanlık ve mentörlük hizmetlerini hem yurt içi hem de yurt dışında vermeye devam etmektedir.

 

KATEGORİ BİLGİSİ:

Technical

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücreti 30 TL’dir.
PMI TR Chapter üyeleri ücretsiz katılabilecektir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 2 PDU değerindedir.

Katılım ücretleri için hesap bilgileri:
Hesap Sahibi: Proje Yönetim Mesleği İlkeleri Teknikleri ve Rotası Derneği İktisadi İşletmesi
Banka: Akbank Ulus Şubesi
IBAN Numarası: TR38 0004 6006 3688 8000 0594 18

LOKASYON BİLGİSİ:
Yer: Microsoft Türkiye, Bellevue Residences Levent Mahallesi Aydın Sokak No:7, Levent