7 Ekim Cuma akşamı İzmir’de düzenleyeceğimiz Profesyonel Gelişim Aktivitemize davetlisiniz.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız:

KAYIT OL

 

Program:

19:00 – 19:15 Kayıt ve PMI TR’den haberler

19:00 – 19:25 Atölye çalışmasının genel açıklaması ve katılımcıların gruplara ayrılıp, vaka çalışmalarının dağıtılması

1925 – 19:40 Grupların vakaları inceleyip fikir alışverişi yapmaları ve aralarından birer temsilci seçilmesi

19:40 – 19:50 Çay-Kahve Molası

19:50 – 20:30 Her bir grup temsilcisine 10’ar dakika olmak üzere vakalarının ve buldukları yanıtların açıklanması. Akabinde diğer gruplarla bu vaka ile ilgili fikir alışverişinde bulunulması. (Toplam 4 vakadan hesaplanmıştır. Katılımcı sayısına göre vaka çalışmaları arttırabilir, ancak zamanlamanın buna göre ayarlanması gerekmektedir.)

20:30 – 21:00 Etik sunumunun yapılması. Vaka çalışmalarının özeti ve kapanışın yapılması

 

KONUŞMACI BİYOGRAFİSİ:

ZEYNEP HANDE BARÇIN (GÖLLÜ)

İzmir Ekonomi Üniversitesi Lojistik Yönetimi bölümünden 2011 yılında mezun olmuştur. Eğitimi sırasında ERASMUS öğrenci değişim programı ile bir dönem Ecole de Management, Strasbourg’da okumuştur. Şu anda 2014 yılında başladığı Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Anabilim dalı – Mühendislik Yönetimi bölümünde yüksek lisansına devam etmektedir.

Kariyerine uluslararası bir inşaat firmasında satın alma ve lojistik departmanında başlayarak, sonrasında perakende sektöründe Tesco Kipa bünyesinde nakliye planlama uzmanı olarak görev yapmıştır. Burada aynı zamanda TMS (Transportation Management System) projesinde yer alarak proje süpervizörlüğü görevini yapmıştır. Akabinde G.D. Spa firmasında proje mühendisi olarak iki yıl çalışmış, tedarik zinciri süreçlerinin iyileştirilmesinde katkıda bulunmuştur. 2015 Haziran ayından beri Akan Global Lojistik ve Gümrük Müşavirliği firmasında Lojistik Koordinatörlüğü görevine devam etmektedir.

2014 yılından beri PMI ve PMI TR Chapter üyesidir ve organizasyon gönüllüsü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

VOLKAN ABUR

İzmir’de Yaşar Holding Bilgi İşlem şirketi Astron’da Java Uygulamaları Fonksiyon Lideri olarak çalışmakta olan Dr. Volkan Abur, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden 2002’de lisans, 2005’te yüksek lisans ve 2011’de doktora dereceleri ile mezun oldu.

Akademik yaşamı boyunca İş Akışı Sistemleri ile Yetenek Yönetimi disiplini entegrasyonu üzerinde çalışan Abur çalışma yaşamında Proje ve Test Yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama projeleri, Elektronik Fatura Süreçleri ve Web / Mobil Uygulama geliştirme alanlarında uzmanlaştı. 2000 yılından beri ulusal ve çok uluslu projelerde yazılım, danışmanlık ve proje yöneticiliği; 2004-2006 yılları arasında IDEON Bilişim’de kurucu ortaklık yaptı.

2013-2014 yıllarında yürüttüğü “SUP Server ile Saha Otomasyon” projesini TÜBİTAK Sanayi AR-GE Projeleri Destekleme Programı kapsamında başarıyla tamamlayan Abur hala Yaşar Birleşik Pazarlama ve Pınar Su şirketleri için market ve bayi satış uygulamaları projelerini yürütmektedir..

Aralık 2015’ten bu yana PMI Türkiye chapter üyeliği sürmekte olup Nisan 2016’dan beri PMP sertifikası bulunmaktadır.

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücretsizdir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 2 PDU değerindedir.

Kategori: Technical

 

LOKASYON BİLGİSİ:

Yer: Dokuz Eylül Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Derslik D1, Kaynaklar Yerleşkesi, Buca-İzmir