17 Haziran Cuma akşamı İzmir’de düzenleyeceğimiz Profesyonel Gelişim Aktivitemize davetlisiniz.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız:

KAYIT OL

 

Program:

19:00 – 19:15 Kayıt

19:15 – 19:30 Bilgilendirme – Cenk ŞentürkPMI Hakkında / Proje Yönetimi Sertifikaları

19:30 – 19:45 Deneyim Paylaşımı – Volkan Abur, PhD, PMP – PMP Sınavına Hazırlık

19:45 – 20:00 Çay Kahve Molası

20:00 – 20:45 Sunum – Umman Boztuğ, MSc MBA – Proje Yönetiminde İletişimin Önemi

20:45 – 21:00 Networking ve Kapanış

 

KONUŞMACI BİYOGRAFİSİ:

CENK ŞENTÜRK

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Cenk Şentürk 10 yıl İngiltere’de hızlı tüketim sektöründeki yöneticilik deneyiminden sonra 2012 yılında doğum yeri olan İzmir’e dönerek dünyanın en büyük optik gözlük cam üreticisi olan Fransız şirketi Essilor’un iştiraki olan İpek Optik A.Ş.’de proje müdürü olarak kariyerini sürdürmektedir.

Özellikle tedarik zinciri yapılandırılması ve optimizasyonu projelerinde görev alan Şentürk, 2014 yılından beri PMI üyesidir ve PMI Turkey Chapter, Profesyonel Gelişim Aktivitelerine İzmir bölgesinde destek vermektedir.

VOLKAN ABUR

İzmir’de Yaşar Holding Bilgi İşlem şirketi Astron’da Java Uygulamaları Fonksiyon Lideri olarak çalışmakta olan Dr. Volkan Abur, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden 2002’de lisans, 2005’te yüksek lisans ve 2011’de doktora dereceleri ile mezun oldu.

Akademik yaşamı boyunca İş Akışı Sistemleri ile Yetenek Yönetimi disiplini entegrasyonu üzerinde çalışan Abur çalışma yaşamında Proje ve Test Yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama projeleri, Elektronik Fatura Süreçleri ve Web / Mobil Uygulama geliştirme alanlarında uzmanlaştı. 2000 yılından beri ulusal ve çok uluslu projelerde yazılım, danışmanlık ve proje yöneticiliği; 2004-2006 yılları arasında IDEON Bilişim’de kurucu ortaklık yaptı.

2013-2014 yıllarında yürüttüğü “SUP Server ile Saha Otomasyon” projesini TÜBİTAK Sanayi AR-GE Projeleri Destekleme Programı kapsamında başarıyla tamamlayan Abur hala Yaşar Birleşik Pazarlama ve Pınar Su şirketleri için market ve bayi satış uygulamaları projelerini yürütmektedir..

Aralık 2015’ten bu yana PMI Türkiye chapter üyeliği sürmekte olup Nisan 2016’dan beri PMP sertifikası bulunmaktadır.

UMMAN BOZTUĞ

1975 yılında Almanya’da doğdu. İlkokulu Almanyada okuduktan sonra ortaokul ve liseyi Adana’da Baraj Lisesinde okudu. Lisans Hacettepe üniversitesi fen fakültesi istatistik bölümünde okudu. Birinci master çukurova üniversitesi matematik, ikinci yüksek lisans Kanada Concordia üniversitesinde uluslararası ticaret okuduktan sonra Montreal Group DC de 3 yıl çalıştı.

Türkiye’ye döndükten sonra Selmaksan isimli dış ticaret firmaısnda 2 yıl çalıştıktan sonra GD isimli multinational firmada proje yöneticisi olarak çalışmaya başladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yaptı. Daha sonra İzmir Ekonomi Üniversitesinde Executive MBA yaptı. 2015 yılından itibaren Dokuz Eylül Üniversitedi mühendislik fakültesinde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı ve görevine halen devam etmektedir. 2016 başından itibaren Akan Global Lojistik ve Gümrük Müşavirliği firmasında Izmir branch manager olarak göreve başladı ve hala devam etmektedir.

PMI TR chapter ile tanışması 2013 yılında oldu. Gönüllü olarak communication director assistant olarak görev yaptıktan sonra 2016 yılbaşından itibaren PMI TR chapter Izmir director olarak görevine devam etmektedir. 

 

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücretsizdir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 2 PDU değerindedir.

Kategori: Stratejik

 

LOKASYON BİLGİSİ:
Yer: İzmir Üniversitesi – SINIF: C-105, Üçkuyular, Gürsel Aksel Blv No:14, 35350 İzmir