PMI TR Profesyonel Gelişim 2018 Mayıs Ayı Aktivitesi – İzmir

29 Mayıs Salı akşamı İzmir’de düzenleyeceğimiz Profesyonel Gelişim Aktivitemize davetlisiniz.

KAYIT OL

 

ETKİNLİK PROGRAMI:

18:00 – 18:15: Kayıt

18:15 – 18:30: PMI Türkiye’den Haberler

18:30 – 20:00: The Ultimate Guide for Managing Software Projects

20:00 – 20:30: Kapanış

 

KONUŞMACI BİYOGRAFİLERİ:

Aysem Elgul Atkisson – Kurucu Ortak

Ayşem Elgül Atkisson’ın müşteri istek yönetimi, proje yönetimi, yazılım geliştirme, ve kalite yönetimi konularında 18 yıllık tecrübesi vardır. Rational Unified Process (RUP) ve Agile metodları konusunda uzmandır. 2008 yılından beri Project Management Professional (PMP) sertifikasını başarıyla tutmaktadır.

Ayşem’in Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden lisans derecesi, Georgia Tech İşletme bölümünden yüksek lisans (MBA) derecesi bulunmaktadır. Mezuniyetten sonra Atlanta’da 2 ayrı teknoloji start-up firmasında iş analisti olarak çalışmıştır. Bu süre zarfında Hindistan ve Ukraynada’ki offshore yazlım ekipleriyle çalışma fırsatı bulmuştur. 2005 yılında Fortune 100 şirketlerinden biri olan Computer Sciences Corporation (CSC) firmasında kıdemli iş analisti olarak çalışmaya başlamıştır ve kısa sürede proje müdürlüğüne yükselmiştir. CSC yıllarında Hindistan ve Vietnam’daki offshore yazılım ekiplerini yönetmiştir. İş hayatı boyunca müşteri ve yazılım ekibi arasındaki köprü rolü iletişim becerilerini geliştirmesini sağlamıştır. Müşteri yanında geçirdiği uzun yıllardan sonra 2007 yılında broadAngle’ın kuruluşuna öncülük etmiştir. 2008 yılında broadAngle’ın İzmir’deki offshore yazılım ekibine genel müdür yardımcısı olarak katılmıştır. 2008’den bu yana broadAngle’ı geliştirmek için çalışmaktadır.

Kariyer gelişimi ve iş hayatındaki başarı her zaman hayattaki en önemli motivasyonu olmuştur.

 

Gözde Küsmüş – Proje Müdürü / İş Analisti

Gözde’nin gereksinim yönetimi, yazılım geliştirme ve kalite kontrol alanlarında 8 yılı aşkın tecrübesi vardır. Mantık kullanarak, yaratıcı çözümler üretmeyi seven bir yapıya sahiptir. Proje ekibi içinde çeşitli roller üstlenebilir. Rational Unified Process(RUP) ve Ağile metodlarını kullanarak spesifikasyon yazma konusunda deneyimlidir.

Gözde Kasım 2017’den beri Project Management Professional (PMP) sertifikasına sahiptir. İzmir Ekonomi Üniversitesi Yazılım mühendisliği lisans eğitimi almış, Kıngston Üniversitesi-Londra Bilgi Teknolojileri, Stratejik İnovasyon ve Yöneticilik mastırı yapmıştır ve ikinci yüksek lisansı olan Ege Üniversitesi İşletme programını bitirmek üzeredir. 2012 yılından bugüne broadAngle’da Proje Müdürü ve İş Analisti olarak çalışmaktadır.

İşini severek yapması kariyer hayatındaki en önemli motivasyonu olmuştur.

 

ETKİNLİK DETAYLARI:

Mayıs ayı Profesyonel Gelişim Aktivitesi’nde Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir yazılım geliştirme ve teknoloji danışmanlığı şirketi olan ve Ege Serbest Bölge’de faaliyetlerini sürdüren Broad Angle’ın deneyimli iki proje yöneticisi yürüttükleri projelerde kullandıkları araçları ve deneyimlerini paylaşacaklar. İki saat boyunca ekip yönetiminden bütçeye kalite kontrolden alınan derslere kadar PMI metodolojisine de uygun başarılı yönleri ile bir proje yönetimi hikayesi dinlemeye hazır mısınız?

 

KATEGORİ BİLGİSİ:

Teknik

 

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

PMI-TR üyeleri ve Ege Serbest Bölge bünyesinde çalışan konuklarımız için katılım ücretsizdir.

PMI-TR üyesi olmayanlar için katılım 20 TL’dir.

PMI sertifika sahipleri için etkinlik 2 PDU değerindedir.

 

LOKASYON BİLGİSİ:

Yer:  ESBAŞ Teknoloji Merkezi Konferans Salonu Ege Serbest Bölge, Gaziemir -İzmir

İletişim: Volkan ABUR – 0533 748 57 70

 

Katılımcı sayısı 90 ile sınırlıdır. Kayıt yaptıran katılımcılarımızdan girişte güvenlik tarafından kimlikleri sorulabilir.

Post a comment