22 Ağustos Salı akşamı Ankara’da düzenleyeceğimiz Profesyonel Gelişim Aktivitemize davetlisiniz.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız:

KAYIT OL

 

Program:

19:00-19:15 Kayıt & Networking
19:15-19:30 PMI TR’den Haberler
19:30-20:15 A. Buğu BAYAZIT YILDIRIM- “Motivasyon, Öğrenme ve Öğretme Üzerine Doğru Bildiğimiz Yanlışlar”
20:15- 20:25 Kahve arası & Networking
21:15-21:30 A. Buğu BAYAZIT YILDIRIM- “Motivasyon, Öğrenme ve Öğretme Üzerine Doğru Bildiğimiz Yanlışlar”
21:30-21:40 Kapanış & Aile Fotoğrafı

 
KONUŞMACI BİYOGRAFİSİ:

 

A. Buğu BAYAZIT YILDIRIM PMP, PMI-RMP
2002 Başkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Lisans, 2006 O.D.T.Ü. Yazılım Yönetimi yüksek lisans diplomalarına sahiptir. Profesyonel hayatına web tabanlı yazılım geliştirerek başlamış, daha sonra proje yönetimi alanında uzmanlaşmıştır. 2011 yılında PMP, 2013 yılında PMI-RMP sertifikalarını almıştır.
2002- 2017 yılları arasında çalışmış olduğu TÜBİTAK BİLGEM İLTAREN bünyesinde ağırlıklı olarak elektronik harp projelerinde ve süreç iyileştirme çalışmalarında görev almıştır. Çalıştığı süre boyunca, CMMI, Kalite Yönetim Sistemleri, Süreç İyileştirme ve Proje Yönetimi alanlarında çok sayıda eğitim almıştır. Çalıştığı projelerde yürüttüğü proje yönetimi görevlerinin yanı sıra, proje eğitimleri, proje yönetimi, risk yönetimi ve ilgili diğer konularda seminer ve eğitimler vermiştir.Ulusal ve uluslararası kongrelere farklı konularda konuşmacı olarak katılmıştır. 2017 yılından itibaren Başken Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde Proje Yönetimi dersini verecektedir. 2013 yılından beri PMI Türkiye’de gönüllü olarak farklı pozisyonlarda görev almaktadır.
Profesyonel hayatının yanı sıra, 2006 yılında başladığı donanımlı dalışa Ankara Dalış Akademisi’nde dalış eğitmeni ve sualtı fotoğrafçısı olarak devam etmektedir. Amatör Kaptan, Kısa Mesafe Telsiz Operatörü ve İlkyardım sertifikalarına sahiptir. Evli ve Ada Mavi isimli bir kız çocuk sahibidir.
KONU İÇERİĞİ:

Motivasyon, Öğrenme ve Öğretme Üzerine Doğru Bildiğimiz Yanlışlar
Ne kadar fazla konunun uzmanı olursak olalım daha fazlasının öğrencisi olmaya ve hayat boyu öğrenmeye devam ediyoruz. Proje yöneticileri olarak hem öğrenme hem de öğretme konusundaki becerilerimizi geliştirmek ve bu becerileri doğru motivasyonla buluşturmak kişisel ve profesyonel gelişimimiz açısından oldukça önemli.
Bu seminerde motivasyon, öğrenme ve öğretme üzerine belki de senelerdir uyguladığımız yöntemlerin aslında sandığımız kadar etkin olmadıklarını yapılmış bilimsel araştırmalar ışığında inceleyerek, bunları nasıl iyileştirebileceğimizi keşfedeceğiz.

 

KATEGORİ BİLGİSİ:
Liderlik

 

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:
Katılım ücreti 30 TL’dir.
PMI TR Chapter üyeleri ücretsiz katılabilecektir.
PMI sertifika sahipleri için etkinlik 2 PDU değerindedir.

Katılım ücretleri için hesap bilgileri:
Hesap Sahibi: Proje Yönetim Mesleği İlkeleri Teknikleri ve Rotası Derneği İktisadi İşletmesi
Banka: Akbank Ulus Şubesi
IBAN Numarası: TR38 0004 6006 3688 8000 0594 18

 

LOKASYON:
Bilkent Cyberpark C Blok Üniversiteler Mh.,1606 Cadde Cyber Plaza 06800 Çankaya/Ankara