21 Kasım Salı akşamı Ankara’da düzenleyeceğimiz Profesyonel Gelişim Aktivitemize davetlisiniz.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız:

KAYIT OL

 

Program:

19:30 – 19:40 Kayıt ve Networking
19:40 – 19:50 PMI TR’den haberler
19:50 – 20:30 Konuk Konuşmacı –Özgür AKSUNA
20:30 – 20:45 Çay-Kahve Arası ve Networking
20:45 – 21:30 Konuk Konuşmacı-Özgür AKSUNA
21:30 – 21:35 Kapanış, Aile Fotoğrafı, Çekiliş

 

KONUŞMACI BİYOGRAFİSİ:

Özgür AKSUNA

Özgür Aksuna, 1978 yılında çok sevdiği Ankara’da dünyaya geldi. Üniversite yıllarına kadar Ankara’da eğitim hayatını sürdürdü, Müzik ve yayıncılık hayatına 1995 yılında TRT Ankara Radyosu ve TRT Ankara Televizyonu’nda başladı ses sanatçısı olarak bir çok program, konser ve turnelerde görev aldı, beraberinde ses sanatçılığı kariyerine Kültür Bakanlığının kadrosunda da bir süre devam ettikten sonra bir çok özel radyoda program yapıcısı, spiker, haber editörü,müzik direktörü, dj eğitmeni ve yayın yönetmenliği yardımcılığı yaptı. 1999 yılında Türkiye’nin en önemli yabancı müzik istasyonlarından Capital Radio ile başlayan Dj’lik ve radyo programları ile adını “Türkiye’yi Uyandıran Adam” olarak tüm Türkiye’ye ve yurt dışına duyurdu. Bir süre NTV bünyesinde de çalıştıktan sonra halen 15 yıllık yayın ekibi ve yayın arkadaşları ile Max Fm’in kuruluşundan itibaren hafta içi her sabah 07:00 – 12:00 saatleri arasında “Max Fm Morning Show” programı ile radyo programcılığı hayatını büyük bir başarı ile sürdürmektedir.

 

KONU İÇERİĞİ ve DUYURU HABERİ:

%100 Süper İletişim – İletişim Her Şey’dir

Artık iletişim araçları daha popüler gerçek iletişim ise en çok istediğimiz, neden iletişim kazaları yaşıyoruz? iletişim mucizesi bize ne kazandırır? kaliteli empati ve kaliteli iletişim nasıl sağlanır? kendimizle iletişimle başlayıp ailemiz ve sosyal hayatımıza mesleğimizden topluma ulaşan bu zincirin halkalarını nasıl güçlendiririz?
Tüm bu soruların cevabını ve daha fazlasını eğlenceli, enerjik, yüksek motivasyon ve örneklemlerle anlatan bir çok kez “Yılın İletişimcisi” seçilmiş İletişimin usta ismi Özgür Aksuna etkileyici sunumuyla bizlerle olacak.

 

KATEGORİ BİLGİSİ:

Leadership Skills

 

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:

Katılım ücreti 30 TL’dir.
PMI sertifika sahipleri için etkinlik 2 PDU değerindedir.

 

LOKASYON BİLGİSİ:

Microsoft Bilkent Ofisi
Bilkent 2. Cad. Cyberplaza C Blok Kat:4 Bilkent / Ankara