PMI Türkiye Seçim 2019 / PMI Turkey Elections 2019  :  Başvuru süresi 19 Ekim 2018 tarihine kadar uzatılmıştır !

Değerli Üyelerimiz , 2019 yılı için PMI TR Chapter Yönetim Kurulu ve Direktör adaylığı başvuru süresi 19 Ekim 2018 tarihine kadar uzatılmıştır .

PMI TR Chapter Bylaw (tüzüğü) baz alınarak seçim sürecini tanımlayan döküman; chapter tüzüğü ve seçim kriterlerini özetleyen doküman tüm üyelerimize mail yoluyla gönderilmiştir.

Aday olabilmek ve oy verebilmek için PMI TR üyeliğinizin aktif ve aidatlarınızın ödenmiş olması ve ilgili tüzük ve prosedürde belirtilen şartları sağlıyor olmanız gereklidir. Eğer üyeliğinizin tarihi geçmiş ise lütfen yenilemeyi unutmayın.

4 adet YK Üyeliği (Başkan Yardımcılığı); 14 Direktörlük, 4 Ankara Şube Direktörlüğü olmak üzere toplam 18 adet Direktörlük pozisyonlarına başvuru yapmak isteyen adayların, gerekli bilgileri ve dokümanları Nominating_committee@pmi.org.tr adresine kendi e-posta’larından İngilizce olarak göndermeleri gerekmektedir .

Aday veya oy veren olarak katılımınız PMI TR Chapter Yönetim Kurulu Görevlileri seçim sürecinde önemli bir rol oynayacaktır.

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, lütfen Aday Yönlendirme Komitesi ile temasa geçiniz. (Nominating_committee@pmi.org.tr )

Katılımınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.