Gelecek Burada – Proje Yönetimini Yeniden Keşfetmek (ve Sadeleştirmek)

Dr. Aaron Shenhar

Professor of Project Management and Leadership

Proje yönetiminde sonraki on yıl, önceki elli yıldan tamamen farklı olacak!

Proje yöneticileri, projelerin işle ilgili sonuçları üzerinde sorumluluk alarak daha stratejik bir yaklaşımı benimsemek , bununla birlikte vizyon ve ilham içeren yeni liderlik becerileri geliştirmek zorunda olacaklar.

Öte yandan, organizasyonlar ve yöneticiler, proje yeniliklerinin doğasını daha iyi anlayarak başarı için gerekli bir kaç araç seçip, proje planlamasını ve yürütmesini daha basit hale getirmeyi öğrenmek zorunda kalacaklar.

PM Summit 2016 Ankara Keynote konuşmacılarından  The SPL Group CEO’su Dr. Aaron J. Shenhar, PMP 1000’den fazla proje üzerinde yapılan çalışmalara dayanarak, bu sonuçlara yol açan öğrenme sürecini ve Stratejik Proje Liderliği (SPL) evrimini anlatacak. Organizasyonların ve yöneticilerin, şu anda yaptıklarını basitleştirerek nasıl kolayca yeni evrime geçebileceğini ve SPL sistemini uygulayan şirketler tarafından elde edilen sonuçları paylaşacak.

 

12 Mayıs’ta CerModern’de gerçekleşecek bu değerli sunumun bir parçası olmak için PM Summit 2016 Ankara websayfasını takip edebilir ve etkinliğe kayıt olabilirsiniz!

http://www.pmi.org.tr/summit/ankara/