05.11.2022 / 09:30 - 18:30 / GMT +03:00

Proje Yönetim Zirvesi - İstanbul 2022

Proje Yönetim Zirvesi – İstanbul

Proje yönetimi zirveleri, yeni insanlarla tanışmanın ve becerilerinizi geliştirmenin harika bir yoludur. Küresel salgınla birlikte, tüm bu canlı etkinlikler son birkaç yılda bazı değişikliklere uğradı. Birçoğu ertelendi veya iptal edildi, ancak çoğu 2022 yılı ile birlikte geri döndü. Bazıları tamamen sanal hale geldi ve seyahat etme yeteneği olmayan insanlara katılım imkânı sağladı.

3 yılı aşkın bir süredir pandemi bizi birbirimizden fiziki olarak uzaklaştırırken, keşfetmeye çalıştığımız gelecek ise günümüz koşulları haline geldi. Değişimi görmeye ve hazır olmaya çalıştığımız bu süreçte geleceğin iş modellerinden, endüstrinin gelişiminden, insan odaklı dönüşümlerinden gerekliliğinden ve yapay zekanın gücünden bahsettik.

Dünyadaki tüm disiplinler gibi proje yönetimi de değişen dünya düzeninde yer edinmek ve bu düzende sürdürülebilirliğe katkı sağlamak adına yüzünü başka bir yöne çevirdi.

Sürdürülebilir bir değer yaratmak yolunda 5 Kasım 2022 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan Proje Yönetim Zirvesi’nde görüşmek dileğiyle!

Copyright 2022 PMI TR. All rights reserved