SENTİNUS Koçluk ve Danışmanlık Kurucu Ortağı

Sezin Sivri

Kurumsal iş hayatına Strateji Geliştirme ile başlayan Sezin Sivri, ERP – Bilişim ve İnsanKaynakları alanlarında Yöneticilik ve Danışmanlık yapmıştır.
Kariyerine Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Yönetim Danışmanı olarak devam etmiştir.  Kişisel Gelişim ve Kişilik Analizi Uzmanlığının yanı sıra Profesyonel Koçtur. Kurucu ortağı olduğu Sentinus Koçluk ve Danışmalık şirketinde kurumsal ve bireysel koçluk yapmakta, eğitimler vermekte ve danışmanlık yapmaktadır.

Koçluk çalışmalarında özellikle odaklandığı alanlar; Bireysel Dönüşüm Koçluğu, Yönetici Koçluğu ve Aile Şirketleri Koçluğudur. Koçluğun yanı sıra öne çıkan uzmanlık alanları arasında Yetkinlik ve Kişilik Analizi bazlı Yönetim ve Liderlik Geliştirme, Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve veliahtlara ya da profesyonellere İş Devri yer almaktadır. Verdiği eğitimler arasında Koçvari Liderlik, İletişim ve İkna Becerileri, Başarı ve Motivasyon, Dijital Yaşam, İş Yaşamında İnsan Üslupları ve Yönetim Geliştirme programları yer almaktadır.

Sezin Sivri, aynı zamanda Medya Sektöründe çalışmalarda bulunmaktadır. 2009 – 2011 yılları arasında Posta Gazetesi’nin Ege ekinde röportajları ve 2012 – 1015 yılları arasında Güneş Gazetesi’nde köşe yazıları yayınlanmıştır. 2009 yılından bu yana da Milliyet Gazetesi’nin Ege ekinde köşe yazıları yayınlanmaktadır.  Yeni Asır TV’de televizyon programı hazırlayıp sunmuştur. 1978 doğumlu olan Sezin Sivri, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünü bitirmiştir. Evlidir.