Çalıştay: Çin Yüz Okuma Sanatı Uzmanı Sevgi Karaca ile Yüz Şifrelerinizi Keşfedin

Her insanın yüzü eşsizdir çünkü her yüz, sahibinin ruhunu ve kişilik özelliklerini yansıtan bir aynadır. Beş temel duyu organımızın yüzümüzde olması, duygularımızın dile geldiği bir alan olmasını sağlar. Yüzümüz, gerçek kimliğimizin parçaları olan, zihinsel, ruhsal ve duygusal varlığımızın, karakter özelliklerimizin yansımalarını ve sağlık durumumuzun ipuçlarını görebileceğimiz bir ekran, harfleri basılmamış bir kitap gibidir. Bu işaretlerin sunduğu mesajları çözmek, hayatımız boyunca karşımıza çıkacak fırsat ve engeller hakkında bilgiler sunar. 

Yüzümüz, gerçek özümüze ait cevherimizi ve dengede olmak için nelere ihtiyaç duyduğumuzu bize söyler. Güçlü yanlarımızı ve yeteneklerimizi, bizi zora sokan kişilik özelliklerimizi, sağlığımıza ait ipuçlarını, gerçek aşkı nasıl bulacağımızı, geçmiş-şimdi ve geleceğimize ait tüm bilgileri, yüzümüzde gizlenmiş şifreleri çözerek öğrenebiliriz.

Çinliler her insanın 100 yaşına kadar yaşayacağını söylerler. Yüzümüzdeki 100 noktada gerçekte kim olduğumuza ve istediğimiz hayata nasıl ulaşabileceğimize dair ipuçlarını içeren 100 mesaj ve 100 şifre kaydedilmiştir. Yapmamız gereken, beş bin yıldır güvenle kullanılan Çin Yüz Okuma Sanatı’nın evrensel prensiplerine göre yüzümüzdeki mesajlarımızı okumak ve şifrelerimizi çözmektir.

Yaşadığı hayattan memnun olmayıp gerçek potansiyelini keşfetmek isteyenler,  kendisi, dostları, sevgilisi, çalışma arkadaşları ve karşılaştığı herkesle açık ve hayranlık uyandırıcı bir iletişim kurmak isteyenler  bu workshop’ a katılarak yüzlerdeki i şifreli mesajları çözme şansını yakalayarak, 100 Yaş Haritaları yardımıyla, AŞK-PARA-ŞANS-SAĞLIK-KARİYER-MUTLULUK ŞİFRELERİ‘ ni çözerek yaşamlarını istedikleri gibi yeniden tasarlama fırsatını bulabilecekler.

Bu workshoptan çıktıktan sonra yüzlere bir başka gözle bakacaksınız.
İÇERİK 
-Yüz Okuma nedir ve Tarihteki Yolculuğu
-Bir Yüzü Nasıl Okuruz?
-Her Bir Yüz Hattımıza Karşılık Gelen Kişilik Özellikleri
-Siz Kimsiniz?
-Yüzümüzdeki 100 Nokta-Yüz Mesaj ve 100 Şifre Çözümlemeleri
-Yüzümüzdeki 100 Şifre Çözümlemesi ile Yeni Bir Yaşam Mümkün mü?
-Aşk-Zenginlik-Başarı-Sağlık-Şans Şifrelerimiz
-Örnek Yüz Okumaları