Deniz Demirci

Proje Müdürü @ Savunma Sanayii Müsteşarlığı

Hakkında

Deniz DEMİRCİ, 1976 yılında dünyaya gelmiştir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden lisans ve yüksek lisans, Ankara Üniversitesi’nden İşletme alanında yüksek lisans, ABD’de Carnegie Mellon University’den Mühendislik, Teknoloji ve İnovasyon yönetimi alanında yüksek lisans dereceleri almıştır. 1999 yılında çalışmaya başladığı Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nda (SSM) çok sayıda Ar-GeProjesi’nin yanısıra ulusal seviyede ve kurum içinde çok sayıda strateji dokümanı ve kalkınma planı benzeri hazırlık çalışmalarında görev almıştır. Deniz Demirci halen, SSM Ar-Ge ve Teknoloji Yönetimi Daire Başkanlığı’nda İleri Malzeme ve Enerji Projeleri Müdürü olarak görev yapmaktadır.

About

Deniz DEMİRCİ was born in 1976. He has BS and MSc degrees in Civil Engineering from Middle East Technical University. He also has a MBA degree from Ankara University and MS degree in Engineering & Technology
Innovation Management from Carnegie Mellon University, USA. He has been working for SSM since 1999. Besides R&D projects, he has played active role in developing and writing several strategy and development plans both at national level and institutional level. He is working as Advanced Materials and Energy Projects Group Manager at SSM R&D and Technology Management Department.

 

Talks