Hadi Çolakoğlu

Program Manager, Author, International Leadership Speaker @ Program Yöneticisi, Yazar, Uluslararası Liderlik Konuşmacısı, PMP

Program Yöneticisi, Yazar, Uluslararası Liderlik Konuşmacısı

Hadi Çolakoğlu bir yönetim ve liderlik uzmanı, uluslararası liderlik konuşmacısı ve “Projelerinizin Lideri Olun” kitabının yazarıdır. Harvard Business Review-Türkiye’de de düzenli olarak yazmaktadır. Bazı sunumları, şu ana kadar binden fazla kişiye ulaşmıştır. Savunma sanayi başta olmak üzere kıdemli yazılım mühendisi, lider ve proje yöneticisi olarak yirmi yıldan fazla tecrübeye sahip olup, birçok ekibe liderlik yapmıştır. Proje Yönetim Enstitüsü (PMI) Türkiye Chapter’ında Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmış olup, PMP® Sertifikası sahibidir. Hobileri arasında motosiklet kullanmak ve dağcılık yer almaktadır.

 

Program Manager, Author, International Leadership Speaker

Hadi is a management and leadership expert, an international leadership speaker, and the author of the book “Be the Leader of Your Projects”. He is also an author at Harvard Business Review-Turkey. Some of his presentations and trainings reached more than thousands of people. Starting with the defense industry, he has more than twenty years of experience, as a senior software engineer, leader, and project manager and led many teams. He likes motorcycling and climbing the mountains.

Talks