MERVE ELBİR

@ Satış ve Pazarlama Ekip Lideri

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri mühendisliğinden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesinde MBA yapmıştır. Mesleğini 10 yıldır icra etmekte ve şuan da SoftTech şirketinde Proje yöneticisi olarak çalışmaktadır.
2011 ‘de iş analisti olarak finans sektöründe kariyer hayatına başladı. QnbFinansbank , Akbank ve Yapıkredi bankalarında çalışmıştır. 2018 ‘den beri kariyerine proje yöneticisi olarak devam etmektedir.2020 Aralık ayından beri PMP sertifikasına sahiptir ve 2 aydır PMI TR’nin bir parçasıdır.

After graduating from Istanbul Technical University Industrial Engineering, she completed an MBA at Yıldız Technical University. She has been practicing his profession for 10 years and is currently working as a Project Manager at SoftTech company.
She started her career in the finance sector in 2011 as a business analyst. She worked at QnbFinansbank, Akbank and Yapıkredi banks. She has been continuing her career as a project manager since 2018. She has been PMP certified since December 2020 and has been a part of PMI TR for 2 months.