Eren Özdemir, PMP, ITIL, MIS, MBA

Zirve Teknoloji Lideri @ PMI Zirve Teknoloji Ekip Lideri

Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Teknoloji ve Programlama, Anadolu Üniversitesi İşletme lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra, Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri, Yıldız Teknik Üniversitesi İnovasyon, Girişimcilik ve Yönetim yüksek lisans eğitiminlerini tamamlamıştır.

Kariyerine 2010 yılında Toshiba ‘da Teknik Servis Uzmanlığı görevi ile başlamış ve askerlik hizmeti sonrası 2012-2017 yılları arasında Univera Bilgisayar Sistemleri firmasında sırasıyla Eğitim Uzmanı, Yazılım Destek Uzmanı, Uygulama Danışmanı ve Proje Yöneticisi görevlerini yürütmüştür. 2017-2018 yılları arasında Blesh firmasında IOT üzerine Proje Yöneticisi olarak çalışmıştır. Startup bir firmada Proje Yönetim Ofisi kurma, Proje ve BT süreçlerini yürütme anlamında 3 kişilik bir ekip olarak çalışmalar yapmıştır.

Şuanda Kazancı Holding bünyesinde bulunan firmalarda (Aksa Elektrik, Aksa Enerji, Aksa Doğalgaz, Aksa Jeneratör) Proje Yöneticisi görevini yürütmektedir.

PMI üyesi olup, PMI TR gönüllüsü ve PMP sertifikası sahibidir. Bunun haricinde ITIL (Information Technology Infrastructure Library) sertifikası da bulunmaktadır.