Göktuğ Tetik

İnsan Kaynakları Direktörü @ Coşkunöz Holding

Göktuğ Tetik; insan kaynakları yönetimi, organizasyonel gelişim, yetenek yönetimi, süreç geliştirme ve eğitim alanlarında uzmanlıkları olup aynı zaman da ilgili süreçlerin yönetimlerinde rol ve sorumluluklar almıştır.
1994 yılında Marmara Üniversitesinde akademisyen olarak başladığı iş hayatına, sonrasında sırası ile Arthur&Andersen, Bosch, Uludağ İçecek, Magna, Delphi, Karsan, ETİ ve Coşkunöz Holding şirketlerinde insan kaynakları birimlerinde uzman ve yönetim sorumluluklarında çalışmıştır. Halen Coşkunöz Holding insan kaynakları direktörlüğü görevini yürütmektedir.
Göktuğ, Adler koçluk sertifikası ve Kalder eğitimci sertifikaları ile Marmara üniversitesi’nden MBA ve iktisadi İdari Bilimler Lisans derecesine sahiptir.
Göktuğ, 2008 yılından günümüze PERYÖN ( Türkiye İnsan Yönetimi Derneği ) üyesidir. PERYÖN Bursa ve Güney Marmara Şubesinde 2012-14 yönetim kurulunda görev almış olup, 2016-2018 yönetim kurulunda da mali işlerden sorumlu başkan yardımcısı görevini yürütmektedir.
Göktuğ , 2016 yılında dahil olduğu TEGEP (Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği) denetleme kurulu başkanı görevini sürdürmektedir.