Köksal Gürkan, PMP

PMI Zirve Mentor @ PMI Zirve Mentor

Köksal Gürkan Boğaziçi Üniversitesi Fizik bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Fizik Öğretmenliği ve İşletme bölümünü de bitirmiştir.

Profesyonel iş hayatına MNG Bank İnsan Kaynakları bölümünde başlamış, ardından IT sektörüne geçiş yapmıştır. Satışla başlayan IT çalışmalarına ERP danışmanlığı ve Proje Yönetimiyle devam etmiştir.

2015 yılında PMP sertifikasını almış, hemen ardından PMI Türkiye’ye gönüllü olarak katılmıştır. Gönüllü olarak Profesyonel Gelişim, Yaygınlaştırma, PM Summit Program Lideri, Mentoru gibi çeşitli görevler yapmış olup halen PMO Direktörü, Mentor ve PMI EF Eğitmeni olarak görevini sürdürmektedir.

2016 yılında Mentor olarak İş Geliştirme alanında TÜBİTAK Mentor havuzuna dâhil olmuştur. Start-up, KOBİ, gelişim ihtiyacı hisseden şirketler, projeler ve daha birçok alan için mentorluk desteği vermektedir.

2016 yılında ICF onaylı koçluk sertifikasını aldıktan sonra farklı alanlarda Profesyonel Koçluk yapmaya başlamıştır.

Evli ve bir kız çocuk babası olan Köksal Gürkan, sürekli gelişime inanmakta olup hayat boyu öğrenme felsefesi ile yaşamaktadır. Hobi olarak perküsyon (vurmalı çalgılar) ve akvaryum balığı yetiştirmekle ilgilenmektedir.

Talks