Gözde Çakır

@ LOKASYON EKİBİ ÜYESİ (LOCATION TEAM MEMBER)

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden 2004 yılında mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik ve Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Yönetimi tezli yüksek lisans bölümlerini 2007 yılında tamamlamıştır. İki farklı konuda yüksek lisans tezi yazmıştır. Biri Müşteri Karlılık Analizi ve diğeri Marka Değeri ile ilgilidir.

Kariyerine 2005 yılında başlayan Çakır hızlı tüketim, finans, bankacılık, perakende, üretim, çimento sektörlerinin ERP, CRM, İş zekası kampanya yönetimi, fiyat ve karlılık yönetimi, bütçe simülasyon programları, satış ve saha otomasyon içerikli bir çok farklı iş uygulamalarının şirket süreçlerine  uyarlama projelerinde yer almıştır. Dijital dönüşüm, transformasyon, değişim yönetimi, inovasyon konuları da içinde bulunduğu projelerde yer almaktadır.

2015 yılında PMP sertifikasını alan Çakır PMI Türkiye’nin birçok aktivitelerine katılarak Proje Yönetimi konusunda kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

2016 yılında PMI® Türkiye ailesi ile tanışmış, Markalaştırma direktörlüğü alanında halkla ilişkiler alanında gönüllü ve asistan direktör rollerinde çalışmıştır. Şu an PMI Istanbul Proje Yönetim Zirvesi’nde gönüllü olarak çalışmaktadır. Başlıca ilgi alanları, proje yönetimi, iletişim yönetimi, inovasyon, dijital dönüşüm, süreç yönetimidir.