İskender Ulusay

İcra Kurulu Başkanı @ AKTAŞ HOLDİNG

İskender ULUSAY Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapmakta olup, Grubun yurtiçi ve yurtdışı iştiraklerinde yürütülmekte olan otomotiv-yapı-endüstriyel sektörlerdeki faaliyetlerini yönetmektedir. 20 seneye yaklaşan imalat sanayi tecrübesinde başta otomotiv olmak üzere Hema Endüstri, TRW HEMA şirketlerinde Üretim, Ticari Genel Müdür Yardımcılığı, Erk Otomotiv şirketinde Genel Müdürlük görevleri sırasında “Proje Yöneticiliği” sertifikasyonu sahibi olmuştur. Renault Oyak, Tofaş Fiat, Ford Otosan, Türk Traktör, Mercedes, Case New Holland, John Deere, Caterpillar Perkins gibi pek çok uluslararası müşteri projesinde yönetici olarak yer almıştır.

TED Ankara Kolejindeki orta ve lise öğrenimini takiben Makine ve İktisat Eğitimini tamamlamış olup, evli ve bir genç kız babasıdır.

——————————————————————————–

İskender ULUSAY is currently leading the role of Chief Executive Officer in Aktaş Holding who is responsible for domestic and foreign affiliates in sectors like automotive-construction-industrial products. During his previous roles as Manufacturing, Commercial Deputy General Manager in HEMA Endüstri, TRW HEMA and General Manager in Erk Otomotiv he was certified as “Project Manager”. He managed projects for international customers like Renault Oyak, Tofaş Fiat, Ford Otosan, Türk Traktör, Mercedes, Case New Holland, John Deere, Caterpillar Perkins.

After his graduation from TED Ankara College he studied Mechanical and Economics in University. He is married and has one daughter.

Talks