Bahar Kayserilioğlu

Yönetim Danışmanı @ Karuna Yönetim Danışmanlığı

1984 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektronik ve Haberleşme Bölümü’nü bitirdi. Sonrasında UCLA’ta (Univerity of California Los Angeles) İş Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı.

NCR Bilgi İşlem Sistemleri A.Ş.’de ve Lafarge’da aldığı yönetsel rollerinin ardından, çok uluslu bir firmada yönetim danışmanlığına başladı. Daha sonra KARUNA Yönetim Danışmanlığı Şirketini kuran Bahar Kayserilioğlu çok sayıda yerli ve uluslararası firmaya danışmanlık yapmakta ve değişim yönetimi projelerini yönetmektedir.

Yönetim Kurulu üyeliği de bulunan Bahar Kayserilioğlu, aynı zamanda Özyeğin Üniversitesi’nde 2016’dan beri ders vermektedir.

Yönetim Danışmanları Derneği (YDD) Yönetim Kurulu üyesidir. Kadın Girişimciler Derneği’nde (KAGİDER) Yönetim Kurulu üyesidir ve Özel Sektör Projeleri Grubu Başkanıdır. Ayrıca geleceği yapılandıran Fütüristler Derneği üyesidir.

Bahar Kayserilioğlu, uluslararası mesleki yetkinlik göstergesi olan CMC (Certified Management Consultant) Sertifikasına sahiptir. Beyaz eşya, tekstil, inşaat, bilgi teknolojileri, petrol, medya, gıda, kimya, mobilya, denetim, sigorta, dağıtım, yapı malzemeleri gibi pek çok sektörde strateji ve organizasyon danışmanlığı yapmış ve yapmaktadır.

Talks