GÖNÜLLÜ OLABİLECEĞİNİZ PROJELER

Chapter bünyesinde yürütülen faaliyetlerin bir kısmı aşağıda yer almakta olup, hayata geçirilebilecek projeler gönüllülerimizin hayal gücü ile sınırlıdır.

Kurumsal Üyelik

Gönüllü proje ekibimiz büyük kurumları ziyaret ederek PMI ve PMI Türkiye Chapter' ı tanıtıyor, proje yönetimini anlatıyor, çalışanlarının üye olması ile ne gibi faydalar kazanacaklarının farkındalığını oluşturmaya çalışıyorlar.

Proje Yönetim Dünyası Dergimiz

Her yıl belirli periyotlar ile dergi yayınlıyoruz. Dergi tamamen gönüllülerimizin desteği ile hazırlanmaktadır. Derginin içeriğinin hazırlanması, röportaj yapılması gibi işler için gönüllülerimiz destek olmaktadır.

Dergimizin pdf versiyonu için Tıklayınız

PMI Educational Foundation (PMIEF)

PMI Türkiye bünyesinde ilkokul öğretmenlerine eğitim verilerek verilen bilgilerin öğrencilere aktarılmasının beklendiği, çeşitli Okullarda programı yürüten gönüllü bir proje ekibimiz bulunmaktadır.

Mentorluk

Üyelerimize, gönüllülerimize ve üniversite öğrencilerine mentorluk yapan gönüllü ekibimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

CAPM Sertifikası Eğitimleri

PMI’nın verdiği sertifikalardan biri olan CAPM sertifikasının eğitimlerini öğrencilerin çalışma hayatlarına daha hazır olarak başlamalarını sağlamak için ücretsiz olarak veriyoruz. Bu eğitimlerin hem içeriğini hazırlayan hem de eğitimlerini veren gönüllü bir proje ekibimiz var.

Sosyal Medya

Sosyal medyada düzenli olarak paylaşımlar yapan bir gönüllü ekibimiz bulunmaktadır.( Twitter, Facebook, Linkedin )

 

Bilgi Teknolojileri Ekibi

 Web sayfası ve Chapter içi iletişimi koordine eden bir BT gönüllü ekibimiz bulunmaktadır.

PM Summit İstanbul-Ankara

 

Yılda bir kez İstanbul ve Ankara’da düzenlenen uluslararası katılımlı Summitlerin organizasyonunu yapan, konuşmacıları, programı, program içeriğini oluşturan gönüllü Proje ekibimiz bulunmaktadır.

Profesyonel Gelişim Aktiviteleri

Her ay İstanbul 2, Ankara’da 1 ve İzmir’de farklı periyotlarla ile gerçekleştirilen etkinlikleri organize eden, konuşmacı ayarlayan bir gönüllü ekibimiz var. Etkinlikleri pmi.org.tr web sayfamızdan takip edebilirsiniz.  

Etkinliklerden haberdar olmak istiyorum diyorsanız.

Tıklayınız

Gönüllülerin Yönetimi 

Gönüllülük taleplerini yöneten ve ayrıca Üniversitelere ziyaretlerde bulunarak proje yönetimi,  PMI ve PMI TR’nin çalışmalarının tanıtımını yapan bir ekibimiz bulunmaktadır.

Videolar ile PMI