Proje yönetimi mesleğinin ilerlemesine ve fikirleri gerçeğe dönüştürmeye adanmış küresel bir topluluğun parçası olun!

Proje Ekonomisi’nin baş döndürücü hızıyla endüstrileri ve dünyayı değiştirdiği günümüzde, projenin herkes tarafından daha iyi anlaşılması çok önemli.

PMI Standart Üyeliği

Bir proje profesyoneli olarak sahada uyguladıklarının PMI süzgeçinden geçirip sertifikalandırmak istiyorsan, yada zaten sertifikan var ama bilgi dağarcığınız ve ağını genişletmek istiyorsan, profesyonel üyelik avantajlarına göz at!

Dünyaca Tanınan Sertifikalarda Tasarruf Sağlayın

Sertifikasyon sınav ücretinizde ve mesleki gelişim fırsatlarında indirimler. Ayrıca, PMI sertifikalarını sürdürmek için ücretsiz PDU’lar kazanmanın yollarını öğrenin. Ayrıca, üyelere özel indirimlerimizden yararlanmayı unutmayın.

Etkinlikler ve Web Seminerleri

Canlı ve sanal etkinliklerin yanı sıra isteğe bağlı web seminerleri için indirimli fiyatlar ile dünyanın dört bir yanından diğer proje yöneticileriyle bağlantı kurmanın yanı sıra sizi yeni trendlerle aynı hizada tutmak için. Üyelik ayrıca her yıl iki ücretsiz premium sanal etkinliğe erişim içerir.

Değerli Proje Yönetimi Araçları ve Şablonları

Proje profesyonelleri tarafından test edilmiş binden fazla kaynak arasından kullanıma hazır proje planları, teslim edilebilir şablonlar ve kontrol listeleri, projelerinizi hayata geçirirken size zaman kazandıracak. Tüm bunlar ve daha fazlası

ProjectManagement.com’daki proje yönetimi uzmanları topluluğumuzda mevcuttur.

Proje Yönetimi Bilgi Kaynağı (PMBOK®Guide)
PMBOK® Kılavuzunun veya diğer PMI Standartları ve Kılavuzlarının ücretsiz indirebilirsiniz. Öğrenmek ve başvurmak için bu vazgeçilmez kaynağı edinin. PMI’nin Standartları ve Kılavuzları PLUS orijinal içeriğine, nasıl yapılır makalelerine, videolarına, grafiklerine ve endüstriler ve yaklaşımlar genelinde standart uygulamalarını gösteren şablonlara anında aranabilir erişim sağlayan dijital bir çözüm olan PMIstandards’a sınırsız erişim.

PMI Küresel Şubeleri

Yerel şubeniz (PMI Türkiye), üyeliğinizin merkezinde yer alır. Kariyerinizde ve sektörünüzde büyük adımlar atmak için başkalarıyla yerel olarak veya sanal olarak bağlantı kurabilirsiniz. Profesyonel gelişim ve ağ oluşturma etkinliklerinin tadını çıkarırken çözümleri ve fikirleri paylaşın.