ÜYELİK

Hızla büyüyen proje yönetim topluluklarından biri olaran PMI TR’a siz de katılın, sektördeki proje yöneticileri ile tanışın, sektörel iş ağınızı genişletin, bilgi paylaşımında bulunun ve Türkiye de proje yönetimine gönül vermiş  ayrıcalıklı üyelerimizden biri de siz olun. PMI TR üyesi olarak karşılıklı öğrenme fırsatlarını keşfetme, profesyonel sahada becerilerinizi, bilginizi ve mesleğinizi geliştirme imkanı bulacak, işbirliği fırsatlarını arttırabileceksiniz. Sektörden, derneğimizin çalışmalarından  ve aylık olarak duzenlenen farklı temalardaki etkinliklerden haberdar olabilecek, proje yöneticisi olarak etkinliğinizi arttırabileceksiniz.
Global üyeliğinizin yanında Türkiye üyeliğinizi de ekleyin ve derneğimizin etkinliklerinden ilk siz haberdar olun. Amacımız proje yönetimi mesleğinin Türkiye deki  gelişimine katkıda bulunmak ve bu çalışmaları sizlerin de desteği ve katılımıyla  daha ileriye götürmektir. Bunun için sizlerin üyelik desteğinizin yanısıra bilgi ve deneyimlerinizi de yeni fırsatlar yaratmak  ve birbirimize destek olmak adına bizlerle paylaşmanız çok önemlidir.

 

Nasıl üye olabilirim?

Öncelikle PMI Global üyesi olmanız ve Türkiye üyeliğini eklemeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden asagidaki linke tıklayarak bir kaç kısa adımda ve 10 dakikayı geçmeyecek bir süre içerisinde üyelik ekleme (ve/veya yenileme) işlemini tamamlayabilirsiniz. (http://www.pmi.org/en/Membership/Membership-Types-of-Memberships.aspx) Soldaki üyelik kımından kendinize uygun üyelik seçiminden sonra (bireysel,öğrenci veya emekli) Türkiye üyeliğinizi kolayca ekleyebilirsiniz. Eğer PMI Global üyeliğiniz halihazırda devam ediyorsa, yine PMI Marketplace üzerinde aşağıdaki linki tıklayarak PMI Turkey Chapter üyeliğinizi ekleyebilirsiniz.

http://marketplace.pmi.org/Pages/ProductDetail.aspx?GMProduct=00100110700

PMI Turkey Chapter olarak düzenlenen etkinliklerden, haberlerden ve gelişmelerden sizi haberdar edebilmemiz için üyeliğinizi yenilerken, profilinizdeki bilgileri de güncellemeyi unutmayın lütfen! Ayrica  websitemizi (www.pmi.org.tr) de zaman zaman ziyaret etmeyi unutmayin. PDU firsatlari, seminerler, çeşitli işbirlikleri, sektörden haberler ve fazlasinı websayfamızda bulacaksınız.

 

Üyelik Avantajları

 

PMI TR, Türkiye’de proje yönetimi mesleğinin gelişimine katkıda bulunmak ve bu çalışmaları üyelerinin desteği ve katılımıyla  daha ileriye götürmeyi hedeflemektedir.

Chapter üyeleri, PMI Üyeliği avantajları yanında burda verilenlerle sınırlı olmamakla beraber temelde aşağıdaki faydaları sağlayacaktır.

Kariyer, Bilgi, Yeni Bağlantılar

PMI TR üyesi olarak  karşılıklı öğrenme fırsatlarını keşfederek, profesyonel sahada becerilerinizi, bilginizi ve mesleğinizi geliştirme imkânı bulacak,  işbirliği fırsatlarını arttırabileceksiniz. Chapter aktivitelerinde yeni bağlantılar ve arkadaşlıklar kurabileceksiniz.

PDU Kazanma

Sektörden, PMI TR Chapter çalışmalarından ve aylık olarak düzenlenen farklı temalardaki etkinliklerden haberdar olabilecek, proje yöneticisi olarak etkinliğinizi arttırabilecek ve PDU kazanabileceksiniz.

Öğrenme, Pratikler ve İletişim

Mesleki Gelişim aktiviteleri, Seminerler ve çalışma grupları ile Chapter'daki diğer üyeler ile paylaşabilecek, Twitter ve Linkedin Chapter sosyal medya kanallarına katılıp üyelerle buluşabileceksiniz.

Gönüllü faaliyetlerinde bulunmak

PMI TR, faaliyetlerini sadece üyelerine sağladığı gönüllülük fırsatları ile yürütmektedir.

Yönetim Kurulu Seçimlerinde oy kullanın

İki yılda bir yapılan yönetim kurulu seçimlerinde oy kullanabilecek ve aday olabileceksiniz.

Özel üye indirimlerinden faydalanın

Seminer, Çalışma Grupları ve Mesleki Gelişim Aktivitelerine indirimli fırsatlarla katılabileceksiniz.

Ayrıca PMI Global tarafından hazırlanan üyelik ve kazanımları anlatan ve faydalı olacağına inandığımız sunuma aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz:

TIKLAYINIZ