Kariyerini bir sonraki seviyeye taşımak mı istiyorsun? Kulübe Katıl.

Türkiyenin en büyük proje yönetim topluluğu olan PMI Türkiye’ye katılarak fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
• Sektördeki proje yöneticileri ile tanışın
• İş ağınızı genişletin
• Etkinliklerimizden ücretsiz ve indirimli yararlanın
• Bilgi paylaşımında bulunun
Proje yönetimine gönül vermiş üyelerimizden arasına sizi de bekliyoruz.
PMI Global üyeliğinizi alırken yanına PMI Türkiye Chapter üyeliğinizi de ekleyin, böylelikle PMI Türkiye’ye üye olarak yerel faliyetlerimizi daha güçlü bir şekilde yapmamıza destek vermiş olacaksınız.

Üyelik Avantajları

PMI Türkiye, Türkiye’de proje yönetimi mesleğinin gelişimine katkıda bulunmak ve bu çalışmaları üyelerinin desteği ve katılımıyla daha ileriye götürmeyi hedeflemektedir.
PMI Türkiye üyeleri, PMI Global üyeliği avantajları yanında aşağıdaki temel faydaları ve daha fazlasını kazanacaktır.

Kariyer, Bilgi, Yeni Bağlantılar

PMI TR üyesi olarak, PMI Türkiyenin oluşturduğu geniş proje yöneticisi ağında, karşılıklı öğrenme fırsatlarını keşfederek, profesyonel sahada becerilerinizi, bilginizi ve mesleğinizi geliştirme imkanı bularak, işbirliği fırsatlarını artırırsınız. PMI Türkiye etkinliklerinde ve PMI Türkiye’nin oluşturduğu dijital kanallarda yeni bağlantılar ve arkadaşlıklar kurarsınız.

PDU Kazanma

Sertifika sahiplerinin kişisel gelişimlerini güncel tutmak ve sertifika geçerliliklerini sağlamak için ilgili aktivitelerle PDU kazanması gerekmektedir. Sektörden, PMI Türkiye çalışmalarından ve aylık olarak düzenlenen farklı temalardaki etkinliklerden haberdar olursunuz, proje yöneticisi olarak etkinliğinizi artırırsınız ve bu etkinliklerden PDU kazanırsınız.

Gönüllü Faaliyetlerinde Bulunmak

PMI TR, faaliyetlerini sadece üyelerine sağladığı gönüllülük fırsatları ile yürütmektedir. Gönüllülük faliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, lütfen tıklayınız. Gönüllülük fırsatları

PMI Türkiye yönetiminde aktif rol almak

Aktif üyelerimiz, PMI Türkiye gönüllülük süreci ile birlikte yönetiminde rol alabilirler. Ayrıca, İki yılda bir yapılan yönetim kurulu seçimlerinde oy kullanıp yönetimi belirlersiniz. Ve en önemlisi, PMI Türkiye’de alınan bir çok kararın arkadasında anketler aracılığıyla başvurduğumuz üyelerimizin değerli görüşleri var.

Özel üye indirimleri

Seminer, Çalışma/Kolaylaştırma Grupları ve Mesleki Gelişim Aktivitelerine indirimli fırsatlarla katılabilirsiniz. PMI Türkiyede yürütülen
çalışmalarda toplum faydası gözetildiği gibi, üyelerimizin kazanacağı faydalar gözetilmektedir. Yürüttüğümüz her etkinlikte ilk avantajlı grup PMI Türkiye üyeleri olur.
Ayrıca PMI Global tarafından hazırlanan üyelik ve kazanımları anlatan ve faydalı olacağına inandığımız sunuma aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz:

TIKLAYINIZ