Kulübe Katıl

PMI Üyeliği

Kariyerini bir sonraki seviyeye taşımak mı istiyorsun? Hemen PMI üyeliğinizi oluşturun ve Kulübe katılım sağlayın.

Üyelik Çeşitleri

PMI ÜyelikleriniHemen Keşfet

Standart Üyelik

Proje yönetimi mesleğinin ilerlemesine ve fikirleri gerçeğe dönüştürmeye adanmış küresel bir topluluğun parçası olun!

Standart Üye Ol!

Öğrenci Üyeliği

Kariyerini bir sonraki seviyeye taşımak mı istiyorsun? PMI’nin senin için özel olarak şekillendirdiği ve uyguladığı öğrenci üyeliğini hemen keşfet

Öğrenci Üye Ol!

Kurumsal Üyelik

Kurumunuzu yada kurumları yönetmek adına en ileri seviye kurumsal üyelik sistemlerini şimdi keşfedin ve daha fazla görünür olun!

Kurumsal Üye Ol!

Türkiyenin en büyük proje yönetim topluluğu olan PMI Türkiye’ye katılarak fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  • Sektördeki proje yöneticileri ile tanışın
  • İş ağınızı genişletin
  • Etkinliklerimizden ücretsiz ve indirimli yararlanın
  •  Bilgi paylaşımında bulunun
    Proje yönetimine gönül vermiş üyelerimizden arasına sizi de bekliyoruz.


PMI Global üyeliğinizi alırken yanına PMI Türkiye Chapter üyeliğinizi de ekleyin, böylelikle PMI Türkiye’ye üye olarak yerel faaliyetlerimizi daha güçlü bir şekilde yapmamıza destek vermiş olacaksınız.

Üyelik Avantajları

PMI Türkiye, Türkiye’de proje yönetimi mesleğinin gelişimine katkıda bulunmak ve bu çalışmaları üyelerinin desteği ve katılımıyla daha ileriye götürmeyi hedeflemektedir.
PMI Türkiye üyeleri, PMI Global üyeliği avantajları yanında aşağıdaki temel faydaları ve daha fazlasını kazanacaktır.
Kariyer, Bilgi, Yeni Bağlantılar
PMI TR üyesi olarak, PMI Türkiyenin oluşturduğu geniş proje yöneticisi ağında, karşılıklı öğrenme fırsatlarını keşfederek, profesyonel sahada becerilerinizi, bilginizi ve mesleğinizi geliştirme imkanı bularak, işbirliği fırsatlarını artırırsınız. PMI Türkiye etkinliklerinde ve PMI Türkiye’nin oluşturduğu dijital kanallarda yeni bağlantılar ve arkadaşlıklar kurarsınız.

PDU Kazanma

Sertifika sahiplerinin kişisel gelişimlerini güncel tutmak ve sertifika geçerliliklerini sağlamak için ilgili aktivitelerle PDU kazanması gerekmektedir. Sektörden, PMI Türkiye çalışmalarından ve aylık olarak düzenlenen farklı temalardaki etkinliklerden haberdar olursunuz, proje yöneticisi olarak etkinliğinizi artırırsınız ve bu etkinliklerden PDU kazanırsınız.

Gönüllü Faaliyetlerinde Bulunmak

PMI TR, faaliyetlerini sadece üyelerine sağladığı gönüllülük fırsatları ile yürütmektedir. Gönüllülük faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, lütfen tıklayınız. Gönüllülük fırsatları

PMI Türkiye yönetiminde aktif rol almak

Aktif üyelerimiz, PMI Türkiye gönüllülük süreci ile birlikte yönetiminde rol alabilirler. Ayrıca, İki yılda bir yapılan yönetim kurulu seçimlerinde oy kullanıp yönetimi belirlersiniz. Ve en önemlisi, PMI Türkiye’de alınan bir çok kararın arkadaşında anketler aracılığıyla başvurduğumuz üyelerimizin değerli görüşleri var.
Özel üye indirimleri

Seminer, Çalışma/Kolaylaştırma Grupları ve Mesleki Gelişim Aktivitelerine indirimli fırsatlarla katılabilirsiniz. PMI Türkiyede yürütülen

çalışmalarda toplum faydası gözetildiği gibi, üyelerimizin kazanacağı faydalar gözetilmektedir. Yürüttüğümüz her etkinlikte ilk avantajlı grup PMI Türkiye üyeleri olur.

Ayrıca PMI Global tarafından hazırlanan üyelik ve kazanımları anlatan ve faydalı olacağına inandığımız sunuma aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz:
TIKLAYINIZ 

STANDART ÜYELİK

Proje yönetimi mesleğinin ilerlemesine ve fikirleri gerçeğe dönüştürmeye adanmış küresel bir topluluğun parçası olun!

Proje Ekonomisi’nin baş döndürücü hızıyla endüstrileri ve dünyayı değiştirdiği günümüzde, projenin herkes tarafından daha iyi anlaşılması çok önemli.

PMI Standart Üyeliği

Bir proje profesyoneli olarak sahada uyguladıklarının PMI süzgeçinden geçirip sertifikalandırmak istiyorsan, yada zaten sertifikan var ama bilgi dağarcığınız ve ağını genişletmek istiyorsan, profesyonel üyelik avantajlarına göz at!

Dünyaca Tanınan Sertifikalarda Tasarruf sağlayın
Sertifikasyon sınav ücretinizde ve mesleki gelişim fırsatlarında indirimler. Ayrıca, PMI sertifikalarını sürdürmek için ücretsiz PDU’lar kazanmanın yollarını öğrenin. Ayrıca, üyelere özel indirimlerimizden yararlanmayı unutmayın.

Etkinlikler ve Web Seminerleri

Canlı ve sanal etkinliklerin yanı sıra isteğe bağlı web seminerleri için indirimli fiyatlar ile dünyanın dört bir yanından diğer proje yöneticileriyle bağlantı kurmanın yanı sıra sizi yeni trendlerle aynı hizada tutmak için. Üyelik ayrıca her yıl iki ücretsiz premium sanal etkinliğe erişim içerir.

Değerli Proje Yönetimi Araçları ve Şablonları

Proje profesyonelleri tarafından test edilmiş binden fazla kaynak arasından kullanıma hazır proje planları, teslim edilebilir şablonlar ve kontrol listeleri, projelerinizi hayata geçirirken size zaman kazandıracak. Tüm bunlar ve daha fazlası

ProjectManagement.com’daki proje yönetimi uzmanları topluluğumuzda mevcuttur.

Proje Yönetimi Bilgi Kaynağı (PMBOK®Guide)
PMBOK® Kılavuzunun veya diğer PMI Standartları ve Kılavuzlarının ücretsiz indirebilirsiniz. Öğrenmek ve başvurmak için bu vazgeçilmez kaynağı edinin. PMI’nin Standartları ve Kılavuzları PLUS orijinal içeriğine, nasıl yapılır makalelerine, videolarına, grafiklerine ve endüstriler ve yaklaşımlar genelinde standart uygulamalarını gösteren şablonlara anında aranabilir erişim sağlayan dijital bir çözüm olan PMIstandards’a sınırsız erişim.

PMI Küresel Şubeleri

Yerel şubeniz (PMI Türkiye), üyeliğinizin merkezinde yer alır. Kariyerinizde ve sektörünüzde büyük adımlar atmak için başkalarıyla yerel olarak veya sanal olarak bağlantı kurabilirsiniz. Profesyonel gelişim ve ağ oluşturma etkinliklerinin tadını çıkarırken çözümleri ve fikirleri paylaşın.

Öğrenci Üyeliği

Kariyerini bir sonraki seviyeye taşımak mı istiyorsun?

Proje Ekonomi’sinin baş döndürücü hızıyla endüstrileri ve dünyayı değiştirdiği günümüzde, projenin herkes tarafından daha iyi anlaşılması çok önemli.

Seçimin şimdiden kariyerine bir proje yöneticisi olarak başlamak olabilir, ama olmasa bile, proje yönetimini anlaman, uzmanlaşmak istediğin işte daha iyi olmanı sağlayacağı bir gerçek. Kariyerinin başında hızlı bir çıkış yakalamak istiyorsan öğrenci üyeliğinin avantajlarına bir göz at!

PMBOK® Kılavuzunu ücretsiz indirin

Kariyerinize, başarılı bir proje yöneticisi olmak için bilmeniz gereken temelleri özetleyen PMBOK® Kılavuzu ve diğer tüm küresel standartlarımızla başlayın. Ve şimdi, gerçek dünyadaki projelerde standart uygulamalarını gösteren orijinal, nasıl yapılır videoları, şablonlar, makaleler ve grafikler için dijital çözüm olan PMIstandards’a sınırsız erişimin keyfini çıkarın.

PMI Türkiye üyeliği ücretsiz

Yerel ve küresel bir proje yöneticileri topluluğundan yararlanın, üyesi olun

Öğrenci üyeler için PMI Türkiye üyeliği ücretsiz. PMI Türkiyeye katılarak veya çevrimiçi PMI topluluğu aracılığıyla PMI etkinliklerinde profesyonellerle tanışın. Üye olarak, dünya çapında 450.000’den fazla proje profesyonelinden oluşan bir ağa anında katılırsınız.

Kariyerinizi ilerleten bir sertifika olan CAPM®’nizden tasarruf edin

Temel ilkeleri bildiğinizi ve işverenlerin gözünde öne çıktığınızı kanıtlamak için Proje Yönetiminde Sertifikalı İş Ortağınızı kazanın.

Ücretsiz web seminerleri ve etkinliklerle becerilerinizi güçlendirin

Dört PMI sanal konferansının tamamına ve 1.400’den fazla canlı ve isteğe bağlı web seminerinden oluşan kitaplığımızın tamamına özel erişimle yeni trendler ve en iyi uygulamalardan haberdar olun.

Üyeler tarafından oluşturulan isteğe bağlı Webinarlar

Proje yönetimi trendlerini, en iyi uygulamaları, nasıl yapılır rehberliğini ve çok daha fazlasını ele alan bir web seminerleri kitaplığına erişin.

1.000’den fazla ücretsiz araç ve şablonu kullanarak teslim tarihlerinin bir adım önünde olun.

Sınıfta veya mezun olduktan sonra işinizde kullanabileceğiniz önceden hazırlanmış ücretsiz proje planları, teslim edilebilir şablonlar ve kontrol listeleri ile projeler arasında ücretlendirme yapın.